Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ahmet ARITÜRK
Ahmet ARITÜRK

(İNGİLİZ KEMAL)DEN, (BAY KEMAL)E!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın (BAY KEMAL!) olarak hitap ettiği ve en ağır hakaretlerle eleştirdiği CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için şimdi de (CASUS) olduğu yolunda haberler üretilmektedir.

Yaygın medyaya ait bir gazetede yazıları yayınlanan bir Yazar Sayın Erdoğan’ın, BAY KEMAL İÇİN “BEŞİNCİ KOL FAALİYETİ YAPIYOR” ifadesine dikkatleri çekilerek “Casusluk soruşturması yolda” demektedir. Bu yazarın, Sayın Erdoğan’a yakın bir isim olması daha da dikkatleri çekicidir.

Yazısında “Her gün önüne istihbarat raporları gelen Cumhurbaşkanı bunu söylüyorsa bir bildiği olmalı” diyen Yazar “Zaten var olan gizli istihbarat raporlarına, inceleme veya soruşturmalara dayanarak bu suçlama, en üst düzeyde kamuoyuyla paylaşılıyordur. Yahut da raporların varlığının habercisidir, altı boş değildir ve casusluk soruşturması da yoldadır. Aksini düşünmek akla, mantığa ve hukuka aykırı değil mi?” diye sormakta ve adeta savcıları göreve çağırmaktadır.

BAY KEMAL, gerçekten casus mudur, değil midir, biz bunu bilemeyiz. Türkiye’nin Kurtuluş mücadelesine damga vuran bir (İNGİLİZ KEMAL) vardı. Gençlik yıllarımızda filmini büyük bir heyecanla izlemiş ve avuçlarımızın içi kızarıncaya kadar alkışlamıştık. Çünkü O Kuvay-i Milliye emrinde, düşman arasında faaliyet gösteren gerçek bir kahramandı. Kendisine “İNGİLİZ KEMAL” kod adının, “Balıkesir Reddi İlhak ve Kuvay-i Milliye Cemiyeti İdare Heyeti” tarafından verildiği söylenir. Mustafa Kemal Paşa’nın (ATATÜRK) emrinde BİR KUVAYI MİLLİYECİYDİ!

Ancak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sözde aşağılayıcı bir şekilde (BAY KEMAL) olarak hitap ettiği CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Cumhuriyeti Devleti aleyhinde casusluk yaptığı gibi bir izlenim verilmek istenmektedir. Doğrusunu isterseniz, Sayın Kılıçdaroğlu’nun böyle bir suçla itham edilmesini hiç de garipsemedim. Türkiye Cumhuriyetinin 26. Genelkurmay Başkanı Sayın İlker Başbuğ’un bile TERÖR ÖRGÜTÜ KURMAKTAN VE YÖNETMEKTEN YARGILANARAK 26 hapis yattığı bir ülkede, Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun CASUSLUK SUÇLAMASIYLA yargılanamayacağı konusunda hiçbir güvencesi yoktur.

Bizce, BAY KEMAL şimdiden, valizini hazırlasın ve SİLİVRİ CEZAEVİNİN YOLUNU TUTSUN!!!

ANEKDOT

Tutuklanarak yargılanan siyasi lidere çıkarıldığı Mahkemenin Başkanı sormuş:

-Adın soyadın!

-K…. K………

Cevabı alan Mahkeme Başkanı ikinci soruyu yönetmiş:

-Ne iş yaparsın!

Sanık cevap vermiş:

-Ben kendimi bir siyasi partinin Genel Başkanı zannediyordum. Meğerse CASUSMUŞUM!!!

TAŞLAMALAR

(BAY KEMAL), (CASUS KEMAL)

OLACAK BU GİDİŞLE

(HİÇ OLUR MU) DEMEYİN

DURUM ORTADA İŞTE

GENELKURMAY BAŞKANI

BİLE TERÖRİST İLAN

EDİLMİŞ BİR ÜLKEDE

OLMAYACAK YOK İNAN

YARGIYA GÜVEN NEDEN

DİBE VURMUŞ DERSİNİZ

KUVVETLER AYRILIĞI

KALMAMIŞ BİLESİNİZ

KUVVETLER AYRILIĞI

OLMAYAN BİR ÜLKEDE

YETKİ TEK ADAMDADIR

SORUN BUDUR GERÇEKTE

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER