Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kalafatoğlu; “Zorlu Deplasmanda Aldığımız 1 Puan Çok Değerliydi”

Balıkesir deplasmanında zorlu bir

Balıkesir deplasmanında zorlu bir maça çıktıklarını ve aldıkları bir puanın çok değerli olduğunu belirten Siirt İl Özel İdare Spor  Teknik Direktörü Mustafa Kalafatoğlu; “Takımımız çok iyi bir sinerji yakaladı, içerde oynayıp 1-0 galip geldiğimiz Bergama maçından sonra deplasmanda oynayacağımız Balıkesir maçı bizim için çok önemliydi. Salı günü yaptığımız antrenmandan sonra Çarşamba günü yola çıktık ve takriben 25 saatlik bir yolculuğun ardından çocuklarımızı ruhen ve fizikken maça hazırlamak için çaba sarf ettik ve bunda başarılı olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

KALAFATOĞLU“HENÜZ YOLUN BAŞINDAYIZ VE BÜTÜNLEŞTİK”

Siirt İl Özel İdare Spor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Kalafatoğlu; “Başkanlarımıza, yöneticilerimize, yönetimimize, teknik ekibimize, destek ekibimize ve özellikle futbolcu evlatlarıma göstermiş oldukları azim kararlılık ve mücadeleden dolayı teşekkür ederim. Henüz yolun başındayız çok güzel bir şekilde bütünleştik bu bizim başarımızdaki en önemli başlangıçtı” dedi.

“KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR”

Balıkesir Spor maçında, maç sonrası bir takım olayların yaşandığını ancak bunlara kulak asmadıklarını belirten Teknik Direktör Mustafa Kalafatoğlu; “Taraftarımızı arkamıza aldığımızda Allah’ın izniyle sırtımız yere gelmeyecektir. Maç sonu bazı istenmeyen olaylar yaşadık özellikle rakip takım hocaları bizim takıma küfürlü konuşmaları hoş olmamıştır. Ancak bizler aynı şekilde yapmayarak ilimize geldiklerinde misafirperverliğimizi göstereceğiz. Biz Hz.Muhammed’in size taş atana, siz gül atın felsefesini içselleştirmişiz. Kötü söz sahibine aittir diyoruz. Bu zorlu deplasmanda kazandığımız 1 puanı çok değerli başkanlarımıza ve yöneticilerimize bizim en değerlerimiz taraftarlarımıza armağan ediyoruz” dedi.