Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayabağlar Belediye Başkanı Hasan Nas: “ilk Hedef, Su Sorununu Çözümlemek”

31 Mart Mahalli idareler seçimi sonrası Kayabağlar Belediye Başkanı seçilen Hasan Nas, belediyecilik faaliyetlerine start verdi.

31 Mart Mahalli idareler

Kayabağlar Belediye Başkanı Hasan Nas, belediyecilik faaliyetlerine fiilen başladıklarını belirterek “Ak Parti çatısı altında belediyecilik faaliyetlerimize bu gün itibariyle başlamış bulunmaktayız. İlk hedefimiz belde halkının yaşadığı su sorununu kökten çözmektir” dedi.

Nas, belediyede geçmiş dönemlerde yapılan hizmet çalışmalarını gözden geçirerek yarım kalan projelerin tamamlanması için belediye yönetimi olarak belirli bir planlama yapacaklarını söylerken önceliğin her zaman zorunlu olan hizmetlerin yerine getirilmesine vereceklerini dile getirdi.

Beldede yüzde 60’lık oranda tamamlanan doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının yüzde 100’e ulaşması noktasında da harekete geçeceklerini söylerken “Belde içinde yaptığım bazı incelemelerde bazı sokak yolları ve caddelerin tahribatları gözüme çarptı. Bunların yapılması için önce doğalgaz hattının beldenin tamamına döşenmesi sağlanacak ve daha sonra üst yapı çalışmalarımıza başlayarak bozuk ve tahrip olan yollarımızı onarıp yenileyeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Her zaman hizmet odaklı çalışacaklarına vurgu yapan Nas, “31 Mart günü Zokayt halkı bize çok büyük bir görev verdi. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek ve belde insanına hizmetkar olmak üzerime vazifedir. Bu kapsamda belediyemizin bütün amir ve personeliyle birlikte özverili bir şekilde çalışarak öncelikli sorunlara odaklanacağız.” ifadelerini kullandı.