Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Kayabağlar Belediye Başkanı Seçilen Hasan Nas’ın Belde Halkına Teşekkürü

Kayabağlar’da Mahalli İdareler seçiminin galibi olan Hasan Nas Kayabağlar halkı için teşekkür mesajı yayımladı.

Kayabağlar’da Mahalli İdareler seçiminin

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde Kayabağlar Belediye Başkanı olarak seçilen Hasan Nas, seçimi kazanmasıyla birlikte bütün Kayabağlar halkının da kazandığını söyleyerek teşekkür mesajı yayımladı.

Yayımlanan teşekkür mesajında Kayabağlar Belediyesinin Ak Parti Belediyecilik politikalarıyla yönetilmeye ve gelişmeye devam edeceğini belirten Nas, belediye başkanlığı görev süresi boyunca herkese adil ve eşit bir şekilde hizmet götürüleceğinin altını çizdi.

Nas, belde halkının hizmetkarı olacağını vurgularken teşekkür mesajının devamında şu ifadeleri kaydetti; “Bu belde hepimizin beldesi, hepimiz kardeşiz, gelişimi ve dönüşümü adına üzerimize düşenin en iyisini yapmak üzerimize farzdır. Bu vazife Pazar günü yapılan seçimle birlikte bizlere nasip oldu. Başkanlığım süresi boyunca hizmet ulaştırma noktasında bütün Kayabağlar halkına eşit ve adil davranılacağına hiç kimsenin şüphesi olmasın. Beldemizin gelişimi ve daha müferrah bir yer haline gelmesi yegane amacımdır. Bu bağlamda seçim çalışmaları boyunca yanımızda duran bizlerle birlikte emek vererek ev ev gezip destek isteyen bütün arkadaşlarıma ve Belediye Başkanlığı görevini bana layık gören bütün Kayabağalar halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”