Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayabağlar Gençlikspor’un TFF’ye Yaptığı  İtiraz Kabul Edildi

Kayabağlar Gençlikspor, TFF Tahkim Kurulu’nun verdiği karara yönelik itirazlarının kabul edilmemesi üzerine konuyu yargıya taşımaktan vazgeçtiğini duyurdu.

Kayabağlar Gençlikspor, TFF Tahkim

Kayabağlar Gençlik Spor Kulübü Başkanı Servet Tarduş, hukuki haklarının devam etmesine rağmen, Tahkim Kurulu’nun kararının ardından yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda konuyu yargıya taşımayacaklarını belirtti.

Tarduş yaptığı açıklamada, Kayabağlar Gençlikspor’un, Kurtalan’da hiçbir kurum ve kuruluşa rakip gözüyle bakmadığını ve Kurtalan halkını daha yüksek ve hak ettiği yerlere taşımak amacıyla bu yola çıktığı vurguladı.

Tarduş, kulübün, bundan sonraki süreçte de Kurtalan halkına yakışır bir şekilde spor ve camiasının yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceğini belirtti.

Tarduş, “Kurtalan adını taşıyan tüm platformlarda, tüm arkadaşlarımıza ve kurumlarımıza başarılar diler, saygılarımızı sunarız. Bizi destekleyen ve yanımızda olan herkese, özellikle Kayabağlar Gençlik Spor’a gönül veren sporseverlere kulüp yönetimi adına teşekkür ederiz,” ifadelerini kullandı.