Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI, VALİ HACIBEKTAŞOĞLU BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Vali ve Belediye Başkan

Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu başkanlığında Siirt merkeze bağlı Batı, Ulus, İnönü, Ülkü, Sakarya ve Karakol Mahallerinde gerçekleştirilmesi planlanan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Siirt Belediyesinde yapılan toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Abdulmecit İlhan,  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Mehmet Raci Bülbül, TOKİ iştiraki GEDAŞ (Gayrimenkul Değerleme A.Ş.) yetkilisi Muhammed Kocaağa, Belediye İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Ahmet Ekinci ve diğer ilgili birim yetkilileri katıldı.

TOKİ iştiraki GEDAŞ yetkilileri, Siirt Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili sunum yaparak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kentsel dönüşümün kentte değer katacağını belirten Vali Hacıbektaşoğlu, daha yaşanılabilir bir Siirt için kentsel dönüşümün gereklilik olduğuna vurgu yaptı ve kentsel dönüşüm ile ilgili yapılan çalışmaların hızlandırılması yönünde yetkililere talimat verdi.

Vali Hacıbektaşoğlu, kentin değişim ve gelişimine yönelik çalışmaların artarak devam edeceğini de sözlerine eklerken, toplantı yapılan değerlendirmelerin ardından son erdi.

Haber:Cüneyt ARITÜRK