Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Fatih ARITÜRK
Fatih ARITÜRK

KILIÇDAROĞLU’NU, HEMŞERİMİZ BÜYÜK İŞ ADAMI ETHEM SANCAK, DENİZ BAYKAL’A ÖNERMİŞ!

Büyük işadamı ve YÜCE ALLAH’IN LÜTFUYLA hidayete ermiş olan çok değerli, sözünün eri hemşerimiz Ethem Sancak verdiği bir beyanatında buyurmuş ki: (Bu gün CHP Genel Başkanlığı Makamında olan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, o yılların CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a ben önerdim.)

Tabii, sormak lazım. (Eğer bir liyakati yoksa neden önerdin! Liyakat ehli ise, bugün neden hasım oldun!)

Bilindiği gibi Kemal Kılıçdaroğlu’nun sıklıkla dile getirdiği konulardan biri Ethem Sancak’ın BMC şirketi aracılığıyla Katar ortaklığına açılmış olan TANK PALET FABRİKASIDIR. Kılıçdaroğlu’nun Tank Palet Fabrikası’yla ilgili iddiaları için “Kılıçdaroğlu ya sayı saymayı bilmiyor ya da dayak yememiş” ifadelerini kullanan sayın Sancak’a yine sormak gerekli (Sayı saymayı bilmeyen birini, neden Baykal’a önerdin!)

İstanbul Suriçi Grubu’nun toplantısında yaptığı konuşmada “İslam’ı tanıdım, hidayete erdim” diyen Ethem Sancak bizim bildiğimiz kadarıyla SEYYİD olarak tanımlanan Peygamber Efendimiz Hazret-i MUHAMMED’İN (O’NA AL VE ASHABINA SALAT VE SELAM OLSUN) soyundandır. Rahmetli Babası Hacı Abdulhakim Sancak sevilen, sayılan dini bütün bir Müslümandı.

“Milli mücadelede Erdoğan’ın peşine takıldım. Şimdi Vatan Partililer de çok şükür Erdoğan’ın peşine takıldılar. Ben daha öngörülüydüm” diyen, aile yapısı itibarıyla İslam diniyle bu kadar iç-içe olmasına karşılık büyük iş adamı, sözünün eri Sayın Ethem Sancak’ın İslam dinini öğrenmek için AKP iktidarına kadar beklemesi ilginç değil mi! Soy itibarıyla İslamiyeti AKP’den değil, kendisinin AKP’lilere tanıtması gerekmez miydi!

Erdoğan’ın Meclis’e girdiği Siirt seçimlerine kadar daha çok sol partilerde çalıştığını belirten Sancak SHP’de beş dönem kurultay delegeliği yaptığını,  Baykal’ın en has üç adamından biri olduğunu ve Deniz Baykal’ın nezdinde, Kemal Kılıçdaroğlu’na referans olduğunu söylemekte. Hidayete erip, İslam diniyle müşerref olduktan sonra Erdoğan’ın izni olmadan hiçbir şey yapmadığının altını da çizen kıymetli hemşerimiz, sözünün eri, büyük iş adamı hemşerimiz Karamehmetlere ait BMC şirketinin TMSF’ye geçtiğini belirterek: “Kimse de ihaleye girmiyor. Dört defa ihaleye gidildi. Diğer otomobil şirketleri batsın istiyor” dedi ve bu nedenle Erdoğan’a gittiğini anlatarak “Ben Tayyip Erdoğan’la tanıştığımdan beri onun izni olmadan hiçbir şey yapmadım” diyerek BİAT KÜLTÜRÜNE bağlılığını vurgulamakta!

KANAL İSTANBUL projesi konusunda da Erdoğan’ı desteklediğini belirten Sancak, (KANALIN, MONTRÖ ANLAŞMASIYLA BİR İLGİSİ YOK) demek suretiyle, dış siyasetteki üstün dehasını da kanıtlamakta.

Siirtliler olarak, Ethem Sancak gibi büyük bir iş adamına sahip olmaktan dolayı ne kadar gururlansak az değil mi!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER