Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Koyuncu Ailesinin Mutlu Günü

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Siirt İl temsilcisi ve Medya Siirt Genel Yayın Yönetmeni Turhan Koyuncu’nun oğlu Alişan Koyuncu, Ayşe Uğuz ile evliliğe ilk adımını atarak Kocaeli Başiskele’de aile büyüklerinin katılımı ile nişanlandı. 

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Siirt

Nişandan önce gelini istemeyi  aile büyüğü damadın dedesi Abdullah Soyler yaparken, Nişan yüzüklerini damadın amcası M.Ali Koyuncu taktı. Koyuncu ve Uğuz aileleri mutlu günlerinde nişanlarının kusursuz olması adına ellerinden gelen bütün çaba ve gayreti göstererek, konuklarla tek tek ilgilendiler.

Ayşe&Alişan çiftinin kıyafetlerinin uyumu ve mutlulukları gözlerden kaçmazken, genç çift nişan merasimine iştirak eden konukların yanlarına giderek herkese ayrı ayrı ‘hoş geldiniz’ dediler. Nişan yüzüklerini damadın amcası  M.Ali Koyuncu taktı. Yüzükleri takarken duygu dolu anlar yaşayan Koyuncu, çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, beraber çıktıkları bu yolda birbirlerine sıkı sıkı sarılmaları gerektiğini ifade etti. Nişan törenine Koyuncu ile Uğuz ailelerinin yanı sıra, İstanbul, Yalova ve Kocaeli olmak üzere, çok sayıda davetli katıldı.

Alişan&Ayşe çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Mmwx