Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KURTALAN İLÇEMİZDE DOKTORA SALDIRI!

İlimiz Kurtalan ilçesinde istediği

İlimiz Kurtalan ilçesinde istediği röntgen çekilmeyen hasta, nöbetçi doktora saldırdı. 22 yaşındaki Mustafa T.  adlı hasta, yaygın vücut ağrısı şikayeti ile gece saat 22:00 sularında  ilçe devlet hastanesi acil servisine başvurdu. Nöbetçi Dr.Vedat Oran tarafından muayenesi yapıldıktan sonra gerekli tetkikler istenirken, akciğer grafisi istenen hasta, röntgeni çektirmeden geri gelerek” benim tüm vücudum ağrıyor, ben tüm vücudumun filmini istiyorum ” diye ısrarla doktordan tüm vücut röntgeni istedi.

Doktor, böyle bir filmin olmadığını anlatmaya çalıştığı sırada, hasta Dr.Oran’ı darp etmeye başladı. Hastanede beyaz kod devreye girerken, personel araya girdi. Dr.Vedat Oran, emniyete başvurdu ve verdiği ifadede şikayetçi olduğunu belirtti.

Hasta Mustafa T.  emniyet tarafından ifadesi alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla yakından ilgilenen İl Sağlık Müdürü Dr.Erol Emre Ömür, menfur bir saldırı olarak nitelendirdiği olayın takipçisi olacaklarını belirtti ve Dr.Oran’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Haber:Muhyettin TETİK