Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kurtalan Meslek Yüksek Okulun’un Kariyer Günleri Etkinlikleri Tamamlandı

Siirt Üniversitesi Kurtalan Meslek Yüksek Okulu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve iki gün süren Kariyer Günleri etkinliğine çeşitli mesleklerden konuşmacılar katıldı.

Siirt Üniversitesi Kurtalan Meslek

“3. Kariyer Günleri” etkinliğinin birinci gününe; Kurtalan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Zincir, Siirt AFAD MÜDÜRÜ Memet Cahit Akkoyun, Özel Hayat Hastanesi Müdürü Necmettin Fırat , Lineer Metal A.Ş Finans ve Satın Alma müdürü Zeynel Tokgöz katılım sağladılar.

“3. Kariyer Günleri” etkinliğinin 2. gününe ise; Kurtalan Siirt İtfaiye Müdürü Misbah Yılmaz, Vakıf Katılım Müdür Yardımcısı Eşref Bilgiç, Cedid Derneği Başkanı Serdar Özyeşil ve Türk Telekom Siirt İl Müdürü Okay Vural katılım sağladılar ve kendilerine ayrılan oturumlarda öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilere yönelik konuşmalar gerçekleştirdikten sonra öğrencilerden gelen soruları cevapladılar.

Konuklar, samimi bir ortamda gerçekleştirdikleri ve öğrencilere bilgi ve tecrübelerini aktardıkları söyleşilerin ardından Yüksekokul Müdürü Doç.Dr.Fatih ÇIĞ, konuklarına teşekkür ederek günün anısına plaket takdiminde bulundular. Programın sonunda okulun mezun olan öğrenciler deneyimlerini aktardılar.