Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kurtalan MYO Gazze Dramına Dikkat Çekerek, “BİR ÖĞÜNÜMÜZ GAZZE’YE” Etkinliği Düzenledi (VİDEOLU HABER)

Kurtalan Meslek Yüksekokulu bünyesinde Gazze’de yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek ve destek vermek amacıyla “Bir Öğünümüz Gazze’ye” etkinliği düzenlendi.

Kurtalan Meslek Yüksekokulu bünyesinde

Etkinlik kapsamında kermes ve zeytin ağacı dikim etkinliği yapılırken, etkinliğe Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nihat Şındak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cemalettin Erdemci, Prof. Dr. Tekin Şahin, Prof. Dr. Cahit Pesen, Siirt Üniversitesi Genel Sekreteri Abdülkadir Işık, Kurtalan Kaymakamı Samet Serin,  İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Zincir, Kayabağlar Belediye Başkanı Hasan Nas, Kurtalan Belediye Meclis Üyesi Hikmet Deryalar, Ak Parti Kurtalan İlçe Başkanı Salih Karataş, İlçe Müftüsü Abdullah Erdem, İlçe Jandarma Komutanı Ali İnce , Siirt Üniversitesi Akademik ve İdari Personeli, Kurtalan halkı, öğrenciler, İHH Siirt ve Kurtalan temsilcileri katılım gösterdi.

Davetlilerin kermes alanını ziyaret etmeleri ve destekleri ile başlayan etkinlik, Kurtalan Meslek Yüksekokulu Müdürü  Doç.Dr.Fatih Çığ’ın hoş geldiniz konuşmaları ve Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nihat Şındak ‘ın etkinliğin açılış konuşmasını yapması ile start aldı ve ardından Kurtalan Kaymakamı Samet Serin’in etkinliğin anlam ve önemini belirten konuşmaları ile etkinlik devam ederken, protokol üyelerinin Gazze’ye dikkat çekmek amacıyla Kurtalan Meslek Yüksekokulu bahçesine zeytin ağacı dikmeleriyle yapılan etkinlik sona erdi.

 

 

2 3 4 5