Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

MHP MDK Üyesi Özmen Alp Giray Erdemir’den Ziyaretler

Erdemir,  kongrenin ardından evliyalar diyarı Tillo ilçemizi ziyaret ederek, teşkilat mensupları ve Tillolu hemşerilerimizle bir araya gelerek, Tillolu kanaat önderlerini ziyaret etti.

Erdemir,  kongrenin ardından evliyalar

Milliyetçi Hareket Partisi MDK Üyesi TAF DK Başkan Vekili Avukat Özmen Alp Giray Erdemir Siirt İl Kongresinin ardından yaptığı açıklamada: “Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in yolu hak yolu, halk yolu, hakikat yolu, vatan yolu, Kızılelma yolu, elbette Allah yoludur. Yolsuzun yol tarifi neyse, cahilin allame pozu vermesi aynısıdır. Ne mutlu, emaneti bugünlere kadar taşıyanlara, Ne mutlu aldıkları yadigârı elden ele geçirenlere, Ne mutlu, mükâfatı çile, madalyası yara, armağanı şahadet olan davamızı bugünlere kadar omuzlayanlara.” Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Milliyetçi Hareket Partisi Siirt İl Başkanlığımızın 14. Olağan Kongresini geniş bir katılım ile gerçekleştirdik. İl kongremizde güven tazeleyerek yeniden seçilen il Başkanımız Cengizhan Tükenmez ve her biri birbirinden kıymetli Yönetim ve Disiplin Kurulu üyelerimize görevlerinde üstün başarılar dilerim dedi.

Erdemir,  evliyalar diyarı Tillo ilçemizi de ziyaret ederek, teşkilat mensupları ve Tillolu hemşerilerimizle bir araya gelerek, Tillolu kanaat önderlerini de ziyaret etti.