Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUŞ BELEDİYE BAŞKANI ASYA’DAN BİK’E ZİYARET

Muş Belediye Başkanı Feyat

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve beraberindeki heyet Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez’i ziyaret etti. Basının önemine dikkat çeken Başkan Asya, kamuoyunun doğru bilgilendirilme ihtiyacını karşılayan basın kuruluşlarının demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu ifade etti.

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürlüğü, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’yı misafir etti. Şube Müdürü Osman Başeğmez’e iade-i ziyarette bulunan Başkan Asya, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde basının önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Basın İlan Kurumu’nun Muş’ta da hizmet vermesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Asya, Muş’a yapılacak her türlü hayırlı hizmette öncü olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez’de, aralarında Muş’un da bulunduğu yedi ile hizmet verdiklerine dikkat çekerek, “Muş ilimizin müdürlüğümüz sorumluluk alanına bağlanması sürecinde Belediye Başkanımızın ve ekibinin desteğini gördük. Basın dostu belediye başkanımız ve beraberindeki heyete ziyaretleri için şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Başeğmez, ziyaretin anısına Başkan Asya’ya Basın İlan Kurumu Yayınlarından çıkan “Hatay Devleti Resmi Gazetesi” kitabını hediye etti.