REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

NOSTRADAMUS’UN 2018 YILI KEHANETLERİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
NOSTRADAMUS’UN 2018 YILI KEHANETLERİ
5-Cüneyt ARITÜRK( kanal56@hotmail.com )
7 views
29 Aralık 2017 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2017 yılını gerilerde bırakıp, 2018 yılını idrak etmek üzereyken, yeni yılın nasıl geçeceği konusunda düşünceler paylaşılır, bu arada kahinlerin kehanetlerine de itibar edenler olur.

Dünya çapında şöhret bulan ve asırlar önce yaptığı kehanetleri bir-bir gerçekleşen ünlü bir astrolog vardı. Bu Fransız astrologun adı NOSTRADAMUS’TUR.

1500’lü yıllarda doğan ve 1566 yılında ölen ünlü astrolog sadece ülkesi için değil, bütün dünya için tahminlerde bulunmuş, hangi yıllarda nelerin yaşanacağını asırlar önce belirtmiştir. Nostradamus’un kehanetleri bütün dünyayı ilgilendiren kehanetler olması ve tutması açısından itibar görmektedir. İşte, bu ünlü astrologun 2018 yılı için vurguladığı kehanetlerine bir göz atalım istedik. İşte, Nostradamus’un 2018 yılı ilgili kehanetleri:

1.Üçüncü Dünya Savaşı; Üçüncü Dünya Savaşı, Nostradamus’un Les Propheties kitabında bahsedilen en dikkat çekici kehanet. Bu kehanete göre 2018 yılında Üçüncü Dünya Savaşı’nı başlatacak bazı olaylar patlak verecek. Nostradamus, büyük savaşın Fransa ve Avrupa’da başlayacağını ve daha sonra tüm dünyaya yayılacağını öngörüyor. Kitabında Üçüncü Dünya Savaşı’nı açıkladığı şöyle bir cümle bulunuyor: ‘Dünyanın iki büyük gücü arasında bir savaş çıkacak ve 27 yıl sürecek’. Bazı komplo teorisyenleri bahsedilen savaşın Çin, Rusya, Kuzey Kore ittifakına karşı ABD ile yaşanacağını iddia ediyor.

2.Vezüv Yanardağı patlaması; Nostradamus, İtalya’da bulunan Vezüv Yanardağı’nın patlayacağını ve zemini her beş dakikada bir sarsacağını, bunun sonucu olarak da 6 bin kişinin yaşamını yitireceğini söylüyor. 2016’nın ilk zamanlarında, Vezüv Yanardağı’nın faaliyete geçebileceği ihtimali üzerine bölgede yaşayan 1.5 milyon kişi uyarılmıştı. 3 milyon nüfuslu Napoli kentinin 1.5 milyonunun Vezüv Yanardağı’nın sarı tehlike bölgesinde yaşadığı bildirildi. Kötü şöhretli Vezüv Yanardağı’nın MS. 79 yılında patlamasıyla antik Pompeii kenti yerle bir olmuştu.

3.Şiddetli depremler; Nostradamus, 2018 yılında ABD genelinde büyük felaketler yaşayacağını öngörüyor. Ünlü kahine göre ABD’nin batısında büyük bir deprem meydana gelecek ve deprem küresel çapta felaketleri tetikleyecek. İlginçtir ki 2016’da ABD Jeoloji Araştırmaları Kurumu, Cascasia Dalma Zonu’nda sismik faaliyetler olduğunu tespit etti. Bilim insanları da Cascadia Dalma Zonu ve Kaliforniya fay hatlarında uzun süredir 8 ve daha büyük bir depremin olmadığına dikkat çekiyor.

Evet, Nostradamus’a göre 2018 yılında Dünyayı bekleyen 3 büyük felaket var. (Fala inanma, falsız kalma) deyiminde olduğu gibi, bu kehanetlerin gerçekleşmemesini diliyor, 2018 yılının bütün insanlık âlemine barış, dostluk ve kardeşlik içinde bolluk ve bereket vesilesi olmasını diliyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.