Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nureddin Nebati:Allah Belanızı Versin, Yalanlarınızda Boğulun

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Esenler Belediyesi bünyesindeki bir merkezin bilim kurulu üyesi olduğu ve aylık 200 bin TL aldığı iddialarına “Allah belanızı versin. Yalanlarınızda boğulun” sözleriyle tepki gösterdi.

Eski Hazine ve Maliye

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin İstanbul Esenler Belediyesi bünyesinde 2012 yılında kurulan Prof. Dr. Sadettin Ökten Şehir Düşünce Merkezi’nin bilim kurulu üyesi olduğu ve aylık 200 bin TL aldığı iddiaları ortalığı fena karıştırdı.

NUREDDİN NEBATİ İDDİALARA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Konuyla ilgili olarak sosyal medya platformu X’ten bir açıklama yapan Nebati, paylaşım yapan bir kullanıcıya beddua edip “Ben bir bilim adamıyım” dedi.

“AHLAKSIZLIĞIN BİR SINIRI YOK MU?”

Nebati şunları yazdı; “Allah cc belanızı versin. Yalanlarınızda boğulun. Kimden ne zaman nerede ücret almışım? Ben bir bilim adamıyım. 2012 yılından beri harika işler yapan şehircilik ve kentleşme politikalarına akademik katkılar sunan bilim kurulunda bulunmam sizi niye rahatsız ediyor. Üstelik bu çalışmaları herhangi bir ücretle değil tersine aklımızın zekatı diye tamamen ücretsiz yapmış biriyim. Ahlaksızlığın da bir sınırı yok mu?”