Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olğaç: Engellilere Destek Olacağız

Siirt Belediye Başkan adayı Ekrem Olğaç, engelli vatandaşlarımıza yönelik önemli bir destek projesini hayata geçireceğiz ve bu proje kapsamında özel gereksinimli vatandaşlarımızın yaşama katılımlarını artırmak üzere akülü sandalye temini sağlayacak olan bakım-onarım atölyesi kuracağız dedi.

Siirt Belediye Başkan adayı

Akülü Sandalye Temini: Engelli vatandaşlarımızın günlük yaşamda daha bağımsız olmalarını sağlamak amacıyla akülü sandalye temini gerçekleştireceğiz. Bu sayede, engelli bireylerimiz daha aktif bir yaşam sürdürebilecekler.

Bakım-Onarım Atölyesi: Ayrıca, bu akülü sandalyelerin bakım ve onarımlarını ücretsiz olarak yapabilecekleri bir atölye kuracağız. Bu sayede, engelli bireylerimiz her zaman bakım ve onarım hizmetlerine erişebilecekler ve araçlarını uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabilecekler. Bu projelerle, engelli vatandaşlarımıza destek olmanın yanı sıra, onların yaşam kalitesini artırmayı ve toplumsal yaşama daha etkin bir şekilde katılmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi için www.ekremolgac.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz dedi.