Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Olğaç: Siirt’te Otopark Alanları Oluşturacağız

Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç, göreve gelmem halinde hayata geçireceğimiz bir projeyle kent merkezinde otopark alanlarının oluşturulması için önemli adımlar atacağız ve bu kapsamda TOKİ işbirliği ile yaparak, kentsel dönüşüm projesi alanlarında ve belirlediğimiz diğer potansiyel alanlarda açık otoparklar, yeraltı ve katlı otoparklar ile gerçekleşecek projede vatandaşlarımızın araç park yeri sıkıntısını çözüme kavuşturacağız dedi.

Belediye Başkan Adayı Ekrem

Olğaç, oluşturulacak otopark alanları projesi ile şehir merkezindeki trafik ve otopark sorununu çözmeyi hedefliyoruz. Bu proje kapsamında yapılacak olan açık otoparklar, yeraltı ve katlı otoparklar, vatandaşlarımıza daha rahat ve güvenli bir park yeri imkanı sunacak ve şehir trafiğini rahatlatacaktır.

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç, “Hizmet ve eser belediyeciliği anlayışıyla, kent merkezinde otopark sorununu çözmek için önemli bir projeyi hayata geçirmek için kararlıyız. Oluşturulacak otopark alanları ile şehrimizin trafik akışını düzenleyecek ve vatandaşlarımızın park yeri ihtiyacını karşılayacağız” dedi.