Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ONUR HAREKETİ LİDERİ YAŞAR AYDIN YARIN SİİRT’TE OLACAK!

Onur Hareketi lideri Yaşar

Onur Hareketi lideri Yaşar Aydın yarın Siirt’e gelecek. “Bir an önce kuruluş ayarlarımıza geri dönmek zorundayız” sloganıyla sahaya inmiş olan  Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın : “Artık dünyanın huzura ihtiyacı var. El birliğiyle huzuru inşa etmek zorundayız. Çocuklarımızın geleceği için buna mecburuz” diyerek hedefini açıklamakta.

Çalışmalarını ara vermeden sürdüren Onur Hareketi’nin Lideri Yaşar Aydın: “Kuruluş felsefesini, ‘yurtta sulh cihanda sulh’ üzerine inşa etmiş Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tek gayesi vardır. Ülkesine ve dünyaya huzur vermek. Görüyoruz ki biz bu felsefeden bir hayli uzaklaşmışız. Biran evvel kuruluş ayarlarımıza geri dönmek zorundayız” demekte.

“Rahatça konuşabilmeyi, fikirlerimizi özgürce söyleyebilmeyi, birbirimizi renginden, dilinden, inancından değil;
gözlerinden, tanıdığımız ve insan olduğu için sevdiğimiz günleri özledik. Kısacası; huzuru özledik. Aziz ve necip milletime sesleniyorum. Sakın ola ki uğruna başlar feda başınızı eğmeyin. Unutmayın ki sizin liderleriniz zaaflarının esiri olanlar değildir.

Sizin liderleriniz cihan var oldukça adından söz ettirecek olan Metehanlardır, Süleyman Şahlardır, Fatihlerdir ve MAVİ GÖZLÜ EFEDİR. Bu kadim millet var oldukça 83 milyon şahit olsun ki onların nesli bitmeyecektir. Kimse sevinip boş hayaller kurmasın” diyen Yaşar aydın “ya yolu açacağız ya da yol açacağız” diyerek Onur Hareketinin amaçlarını vurgulamakta.