Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan Yayınlanan Fotoğraflarla İlgili Açıklamalarda Bulunarak, Rakibini Suçladı

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan kendisiyle ilgili yayınlanan fotoğraflar konusunda açıklamalarda bulunarak seçimdeki rakibi İsmail Bilen’i suçladı. Yayınlanan ve kendisini içki aleminde gösteren görüntülerin 7 yıl öncesine ait olduğunu ve tamamıyla aile ortamında çekildiğini öne süren Tayyar Özcan, konuyu adalete intikal ettirdiğini ve suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Pervari Belediye Başkanı Tayyar

Alkol masasında bir kadınla çekilen görüntüleri tartışma yaratan Pervari Belediye Başkanı AKP’li Tayyar Özcan “Tamamıyla aile ortamı. Görüntülerdeki kadının ailesi de, annesi de orada. Seçimlerde rakibim olan DEVA Partisi adayı İsmail Bilen kaybettiği için yediremedi gururuna. Böyle bir iftira attı. ” ifadelerini kullandı.

Yerel seçimlerde yüzde 52’lik oyla Siirt‘in Pervari ilçesinde belediye başkanı seçilen AK Partili Tayyar Özcan’ın alkollü bir mekanda bir kadınla çekilen görüntüleri tartışmaları da beraberinde getirdi. Görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, Tayyar Özcan’dan da açıklama geldi. İsmail Bilen yerel seçimlerde benim rakibimdi. DEVA Partisi’nin Pervari adayıydı. Kaybettiği için yediremedi gururuna, iftira attı. Bunların ailesi bize oy veren vatandaşımızın önünü kesip dövdüler. Olay büyüyor. Kavgada İsmail Bilen kardeşi silahla vurularak vefat etti. Amaçları şu an beni yıpratmak.” Diye konuştu.

İsmail Bilen de daha önce Pervari Belediye Başkanlığı yapmış olup, aşiret olarak Tayyar Özcan ile aynı aşirettendir.