REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

PKK, KİMİ KİMDEN KURTARMAK İSTİYOR!!!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PKK, KİMİ KİMDEN KURTARMAK İSTİYOR!!!
1-Ahmet ARITÜRK( siirtgazetesi@gmail.com )
3 views
30 Mart 2018 - 15:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Önce Fırat Kalkanı, sonra Zeytin Dalı harekâtıyla büyük hezimete uğrayan ABD destekli PKK (PYD/YPG) terör örgütü, kayıp üzerine kayıp verirken, yurt içinde eylemlerine ara vermiş gibiydi. Ayıların, kış uykusuna yatmaları gibi PKK’nın da kış uykusuna yattığını ve artık kolay-kolay belini doğrultamayacağını zannediyor ve diliyorduk. Ancak, kış uykusuna daldığını zannettiğimiz PKK bugün yine kahpece ve haince eylemlerinden birini daha gerçekleştirdi. Eruh İlçemizin Ormandalı Üs Bölgesine gerçekleştirdiği baskında 6 Güvenlik Korucusunu şehit eden PKK’lı teröristler, 7 Mehmetçiği ve korucuyu da yaralayarak şimdilik sırra kadem basmış görülüyorlar. Ancak, bütün teröristler gibi, bu hainlerin de cezalarını bulacaklarına bütün yüreğimizle inanmaktayız.

Bu bir gerçektir ki, PKK’lılardan 40 yaşını doldurabilmiş terörist sayısı bir eldeki parmak sayısı kadardır. Bu teröristlerin hemen hepsi, genç sayılacak yaşlarda kör bir kurşuna hedef olarak can vermektedirler.

Bir gerçeği daha vurgulamakta yarar var. Sözde, Kürtçülük davası güden bu hain örgütün şehit ettikleri 6 korucunun 6’sı da T.C. vatandaşı olmaktan gurur duyan ve ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı, gerektiği zaman canını vermekten çekinmeyen Kürt Kardeşlerimizdir.

Hem, kuruluşundan bu yana PKK’nın eylemlerine baktığımızda, şehit ettiklerinin dörtte üçüne yakın bölümünün bu bölgenin insanları oldukları görülecektir. Bu durumda, sorgulanması gereken soru şudur. Bu terör örgütü, kimi kimden kurtarmak istiyor! Bölge halkının benimsemediği bu eylemleri, kimlerin projesi veya kimlerin taşeronları olarak gerçekleştirmek peşindedirler.

Terör örgütlerinin bir proje oldukları ve taşeron olarak kullanıldıkları gerçeği ortaya çıkmıştır. Bu düşünceler içinde bugün PKK tarafından Şehit edilen Kahraman Güvenlik Korucularımıza YÜCE ALLAH’TAN rahmetler, ailelerine sabırlar dilerken, vatan sağ olsun diyerek yazımızı noktalıyoruz.

ANEKDOT

PKK’nın haince tutumunu Ağaç ve Balta anekdotuyla açıklamak lâzım. Hani, Ağaç kendisini kesen Baltaya (Beni kestiğine değil, sapının benden olmasına üzülüyorum) demiş ya! PKK da birilerinin projelerine sap olarak aynı duruma düşmüş olmuyor mu!

TAŞLAMALAR

TERÖR ÖRGÜTLERİNİN

HEPSİ BİRER PROJE

PKK VE YPG,

FETÖ, IŞİD, PYD

 

AĞAÇ BALTAYA DEMİŞ

SAPIN BENDEN OLMAZSA

BENİ KESTİĞİN İÇİN

ÜZÜLMEZDİM BİL ASLA

 

PKK KİMİ KİMDEN

KURTARMAK İSTER SÖZDE

TAŞERON BİR ÖRGÜTTÜR

BÖYLE BİLİR HERKES DE

 

TAŞERON VE PROJE

ÖRGÜTLERE KANMAYIN

SAKIN OLA SAKIN HA

BU BİR DAVA SANMAYIN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.