Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rektörlüğü Ziyaret

Yunanistan West Attica Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Georgios Zakynthinos ve İran Fıstık Araştırma Enstitüsü Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Hossein Hokmabadi’dan Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak’a ziyaret.

Yunanistan West Attica Üniversitesi

Siirt Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından organize edilen ve Dicle Kalkınma Ajansı iş birliğiyle düzenlenen “Cumhuriyetin 100. Yılında II. Uluslararası Siirt Fıstık Çalıştayı” kapsamında fıstık alanı uzmanlarından West Attica Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Georgios Zakynthinos ve İran Fıstık Araştırma Enstitüsü Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Hossein Hokmabadi ve beraberindeki heyet Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Üniversitenin üst yönetimi de hazır bulundu.

Misafirler, çalıştay aracılığıyla Siirt fıstığının bilimsel olarak veriminin ve kalitesinin artırılması hakkında bilgiler paylaşarak, Ziraat Fakültesi öğretim üyeleri ile birlikte ortak bir paydada birleşerek fıstık yetiştiriciliğinde üretimin ve katma değerin artırılması konularında görüşlerini bildirdiler.

Prof. Dr. Georgios Zakynthinos, Doç. Dr. Hossein Hokmabadi ve beraberindeki heyet, Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak’a misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.