Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Meslektaşımız Şakir Erol, Baykan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Baykan’ın Sesi Gazetesi Yaz İşleri Müdürü Şakir Erol 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Baykan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Baykan'ın Sesi Gazetesi Yaz

Baykan’ın Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şakir Erol, Belediye Başkanlığı aday adaylığı için AK Parti Baykan ilçe Başkanlığında başvurusunu yaptı. Siirt il genelinde AK Parti il ve ilçe teşkilatlarında 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için hareketlilik hız kazandı.

Seçim takvimin netleşmesinin ardından Siirt Belediyesi ve ilçe Belediyelerine Belediye başkanı adayı olmak isteyenler il ve ilçe teşkilatlarına başvurularını sürdürüyor. AK Parti Baykan ilçe Başkanlığına meslektaşımız Şakir Erol, Baykan Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusu yaptı ve başvuru evraklarını Baykan ilçe Başkanı Cahit Gümüş’e teslim etti. AK Parti’den Baykan Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yapan Şakir Erol, “insan odaklı, ilkeli ve girişimci Baykan siyasetinin devam etmesi, Baykan siyaseti açısından da çok önemli bir konum arz edecek. Baykan’ımızın sorunlarıyla ilgili mücadele etmeyi, halkımızın beklentilerini yerine getirme hususundaki mücadelemizi artıran oranda, çalışmalarımızı hassasiyetle devam ettirmenin son derece kıymetli olduğu düşüncesi içerisindeyim. Ben zaten Baykan’ımızın sorunlarını yakından bildiğim için halkımızın da destekleri ile her konuda başarılı olacağımıza olan inancı taşıyorum” dedi.