Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİAHED Başkanı Dr. Özgür Aydın: Bankamatik Memurları ve Görevini Kötüye Kullanan Kurum Amirleri Görevden Alınsın

SİAHED Başkanı Dr. Özgür Aydın, Torpil yapanlar, 80 milyonun hakkını yiyenler, görevini yapmayanlar, mesaisine uymayanlar, devletin verdiği görevi kötüye kullananların zaten ahrette yatacak yeri yok ama devletimizin de gereğini yapmasıyla herkesin içi ferahlayacak…

SİAHED Başkanı Dr. Özgür

Sayın Valimiz Dr.Kemal Kızılkaya, Sayın Cumhurbaşkanımızın “Türkiye Yüzyılı”nı başlattığı yeni bir dönemde bize gerçekten umut vaad ediyor. Sayın Valimizin oluşturduğu özel bir ekiple denetimler yaptığını ve işe gelmeden maaş alan bankamatik memurlarına gereğini yapacağını öğrendik. Tüm bunlar gerçekten bizde büyük bir umut doğurdu. Sayın Valimizin denetimlere devam etmesini, garibanın hakkını yiyen bankamatik memurlarını işten atmasını, devletten vergi kaçırılmasına, yasa dışı iş ve işlemler yapılmasına göz yuman tüm kurum amirlerini görevden almasını istiyoruz.

Torpil yapanlar, 80 milyonun hakkını yiyenler, görevini yapmayanlar, mesaisine uymayanlar, devletin verdiği görevi kötüye kullananların zaten ahrette yatacak yeri yok ama devletimizin de gereğini yapmasıyla herkesin içi ferahlayacak.

Sayın Valimizin hem Sağlık’ta hem de diğer tüm kurumlarda gereğini yapacağına inanıyor ve sonuna kadar destekliyoruz. İşini yapmayan, adam kayıran, devleti zarara uğratan, görevini kötüye kullanan hiç kimseye hiçbir şekilde acımadan gereği yapılmalıdır.