Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt 8. Geleneksel Kitap Fuarı Sona Erdi

11 Aralık Pazartesi günü açılan Siirt 8. Geleneksel Kitap Fuarı, 17 Aralık Pazar günü sona erdi.

11 Aralık Pazartesi günü

Bu yıl sekizincisi düzenlenen “Yüz Yıllar Boyu Oku ” sloganıyla kapılarını açan, 85 yayınevinin 65 yazarın katıldığı ve 7 gün boyunca her kesimden vatandaşların yoğun ilgisine sahne olan Kitap Fuarı, 17 Aralık Pazar günü sona erdi.
Yalnızlıktan sıkıldıysanız küçükçekmece escort kızlarını arayın.
7 gün süren Fuar, gerek organizasyon, gerek katılımcı yayınevi ve yazarlar ve ziyaretçi sayısıyla tam not aldı. Kitap fuarını yedi gün boyunca yaklaşık 196 bin 754 kişi ziyaret etti.

Siirt Valiliği ev sahipliğinde, Siirt Belediye Başkanlığının destekleri ile düzenlenen Fuara, 65 yazar, 85 yayınevi katılırken, Fuar boyunca yazarlar tarafından söyleşi, imza günü ve çocuklara da yönelik çeşitli sanat etkinlikleri düzenlendi.

Sadece Siirt’in değil, bölgenin de kitap fuarı olma kimliği taşıyan Fuarda, kentin kültür-sanat ve edebiyat ile tanıtımına büyük bir katkı sağlandı.

Siirt’in ve bölgenin kültürel zenginliğine önemli katkılar sağlayan Siirt kitap fuarı bölge halkının ve Siirtlilerin büyük beğenisini kazandı.

Kitap Fuarı’nı ziyaret eden vatandaşlar, fuarın her geçen yıl daha fazla ilgi gördüğünü ve bu tür etkinliklerden büyük bir memnuniyet duyduklarını belirttiler.

Gelecek yıl kitaplar dünyasında görüşmek dileğiyle…