Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt Asır Araştırma, Yerel Seçim Öncesi Bölgenin Nabzını Yokluyor

2011 yılında Siirt’te kurulan Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde aktif bir şekilde sosyal, siyasal, yerel yönetim, pazar ve memnuniyet araştırmalarını gerçekleştirmektedir.

2011 yılında Siirt’te kurulan

Gerçekleştirdiği araştırmalar ile yol haritası niteliğinde veri tespit eden şirket,
yerel seçim öncesi bölgede siyasi araştırmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Belediyelere yönelik gerçekleştirdiği yerel seçim, siyasi parti, lider ve aday, hizmet etkinliği ölçümü, belediye hizmetleri vatandaş memnuniyeti, kurumsal itibar ve vatandaş beklentileri araştırmaları ile yerel seçim öncesi belediyelere ve belediye başkan adaylarına önemli veriler tespit etmektedir.

Şirket, bünyesinde yer alan uzman araştırma kadrosu ve anketör ekibi ile geniş bir saha ağına sahip olup hata payı düşük, güvenirlik düzeyi yüksek araştırmalar gerçekleştirmektedir.
Yerel seçimler yaklaşırken aralıksız bir şekilde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde araştırmalarını yoğunlaştıran şirket, tespit ettiği verileri rapor haline getirerek ilgililere sunmaktadır. Hazırlanan raporlar, stratejik planların oluşturulması,
performans programlarının belirlenmesi, eğitim programlarının hazırlanması,
süreçlerin iyileştirilmesi, kalite çemberlerinin oluşturulması ve aylık değerlendirme toplantıları için önemli veriler oluşturmaktadır.

Yerel seçimlere az bir süre kalmışken yerel yönetim araştırmaları kapsamında gerçekleştirdiği araştırmalar ile belediye başkan adaylarının seçmenler nezdindeki algısını, tanınırlığını ve seçmenlerin beklentilerini değerlendirmek, adayların seçim kampanyası sırasında daha etkili bir strateji geliştirmesine, vatandaşların beklentilerine daha iyi cevap vermesine ve genel olarak adayın seçim başarısını artırmasına yönelik olarak veri tespit edecek düzeyde araştırmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi

www.asirarastirma.com.tr

info@asirarastirma.com.tr

0541 311 07 54-0541 962 26 16