Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt BBP Yeni İl Başkanı Belli Oldu!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Siirt İl Başkanlığı görevine önceki dönem Milliyetçi Hareket Partisi Siirt İl Başkanlığından istifa eden Bahattin Mergen getirildi.

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi (BBP) Siirt İl Başkanlığı görevine önceki dönemlerde Milliyetçi Hareket Partisi Siirt İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Bahattin Mergen getirildi. Yetki belgesini  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin elinden alan MergenB “Şehit liderimizin emaneti olan bu kutlu davada bizlere görev verilmesi bizim için gurur ve şereftir. Bizi bu göreve layık gören herkesten Allah razı olsun” dedi.

Genel Merkez tarafından görevin kendisine tevdi edildiğini belirten Mergen, “Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin, Genel Merkezimizin  ve BBP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren’in bizleri bu göreve uygun görmeleri  beni ziyadesiyle memnun etti. Bu görevde davamıza, ülkemize ve yaşadığımız memleketimiz Siirt’imize hizmet için siyaset meydanında  elimizi ve gövdemizi taşın altına koymaya hazırız.  En kısa sürede teşkilat çalışmalarına başlayacağız ve ilimizde, ilçelerimizde Büyük Birlik Partisi´nin bayrağının dalgalandıracağız” dedi.

2