Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Belediyesi, Mahalle, Sokak ve Caddelerde Parke Onarım Çalışması Başlattı

Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezindeki yıpranmış ve hasar görmüş parke taşlarının yenilenmesi ve mahalle, cadde ve sokakların daha güvenli hale getirilmesi amacıyla parke onarım çalışması başlattı.

Siirt Belediyesi Fen İşleri

Çevreye duyarlı ve kent estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Siirt Belediyesi, kent genelinde mahalle, cadde ve sokaklarda kilit parke taşı onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Bahçelievler ve Tınaztepe Mahallelerinde parke onarım çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hasar görmüş parke taşlarını sökerek yerine yeni ve dayanıklı malzemeler kullanarak mahalle, cadde ve sokakları yeniden düzenliyor. Bu çalışmalar sayesinde Bahçelievler ve Tınaztepe mahallelerindeki cadde ve sokaklar daha estetik bir görünüme kavuşurken, vatandaşların güvenliği de artırılmış olacak.

Parke onarım çalışmaları, kentin genelinde planlanan takvime uygun olarak devam edecektir. Siirt Belediyesi, kent sakinlerine daha yaşanabilir ve estetik bir şehir sunma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdürecektir.

D31d01e2 303c 4194 8532 B4183eafbd4d

Aa6b5a3e 0b49 472e B7eb F0f09a0b3ab7

12a9b0d3 4373 4742 B542 B89904d8b349