Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt Belediyesi Minik Adımlar Kreşinde Karne Heyecanı

Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ‘Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde öğrenim gören öğrenciler karne heyecanı yaşadı.

Siirt Belediyesi Kültür ve

Belediye Başkanı Başdanışmanı Şefik Erden ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Merve Işıkoğlu’nun katılımıyla düzenlenen karne törenine, Minik Eller Kreşi öğrencileri ile velileri katıldı.

Siirt Belediyesi bünyesinde hizmet veren kreş, çocuklara kültürel ve sosyal gelişim olanakları sağlanıyor.

Minik Adımlar Kreşinde düzenlenen törende 80 öğrenci Belediye Başkanı Başdanışmanı Şefik Erden ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Merve Işıkoğlu’nun katılımıyla karnelerini aldılar.

Eğitim öğretim yılının ilk yarasının sona erdiği ve minik öğrencilerin ve velilerinin karne sevincine ortak olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Başdanışmanı Şefik Erden, emeklerinden dolayı öğretmenlere teşekkür etti.
Erden, “Okul öncesi eğitimle, çocukların öğrenim yaşamlarını belirleyecek olan zihinsel, duygusal ve gelişimleri eğitim programı çerçevesinde yürütülmeye devam ediyor. Bugünde karne alan minik öğrencilerin ve velilerin sevinçlerine ortak olduk. Minik öğrencilerimizin eğitim alanında ilerlemelerini sağlamak için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmeye devam edeceğiz. Tüm minik öğrencileri kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Tören, öğrencilere karne ve çeşitli hediyelerin verilmesi ile sona erdi.