Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Belediyesi Sporcusu Muhittin Gürhan’dan Büyük Başarı

Siirt Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Muhittin Gürhan, 19 Mayıs günü Samsun ilinde düzenlenen ’19 Mayıs Uluslararası Yarı Maratonu’nda büyük bir başarıya imza attı. Gürhan, 35-40 yaş arası kategorisinde 21 km koşusunda ikinci olarak hem belediyemizi hem de kulübümüzü gururlandırdı.

Siirt Belediyesi Spor Kulübü

Siirt Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Muhittin Gürhan, 19 Mayıs günü Samsun ilinde düzenlenen “19 Mayıs Uluslararası Yarı Maratonu”nda büyük bir başarıya imza attı. Gürhan, 35-40 yaş arası kategorisinde 21 km koşusunda ikinci olarak hem belediyemizi hem de kulübümüzü gururlandırdı.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve uluslararası katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği bu önemli maratonda, Gürhan’ın elde ettiği bu derecesi kulübümüz için büyük bir onur kaynağı oldu. Maraton boyunca gösterdiği üstün performans ve azmiyle göz dolduran Muhittin Gürhan, hem sporcu arkadaşlarına hem de gençlere ilham kaynağı oldu.

Siirt Belediyesi Spor Kulübü Başkanı, Muhittin Gürhan’ın bu başarısını kutlayarak, “Sporcumuzun bu önemli başarıyı elde etmesinden dolayı büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kendisi, disiplinli çalışmanın ve azmin bir sembolüdür.

Kulübümüzü uluslararası bir platformda en iyi şekilde temsil ederek göğsümüzü kabarttı. Bundan sonraki yarışmalarda da kendisine başarılar diliyoruz. dedi.