Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Cezaevi İhalesinde Yeni Gelişme!

Yarım kalan inşaatına, yeniden yapılması gereken ihalesi nedeniyle türlü başlanamayan Siirt Cezaevi İnşaatı ile ilgili yeni gelişme yaşandı.

Yarım kalan inşaatına, yeniden

Cezaevinin yapımını üstlenen müteahhidin tutuklanıp cezaevine gönderilmesi nedeniyle inşaat yapımı da durdurulan ve daha sonra yapılan ihalelerinde iptal edilmesiyle uzun bir süredir yapımına ara verilen Siirt Cezaevi inşaatı ihalesi 29 Temmuz’da yeniden yapılacağı açıklandı.

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda, cumhurbaşkanı Erdoğan ve Adalet Bakan Yılmaz Tunç ile yaptığı görüşmelerin ardından Siirt Cezaevi inşaatı ile ilgili yeni gelişmeyi duyurdu.

Gül, sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilettiğimiz ve Adalet Bakanı’mız Sayın Yılmaz Tunç ile görüşmelerimiz sonucunda Siirt Cezaevi inşaatı ihalesi onaylanmıştır. İhale 29 Temmuz’da gerçekleşecektir. Sürecin hızlandırılarak gerekli çalışmaların yapılması talimatını veren öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanımıza teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.