Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt Emlak Komisyoncuları ve Müteahhitler Derneği Başkanı Sevgi, Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı!

31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek olan yerel yönetimler seçimleri için parti içinde aday adayı başvuruları devam ediyor. Siirt Belediye Başkanlığı için AK Parti’de ikinci başvuru, Siirt Emlak Komisyoncuları ve Müteahhitler Derneği Başkanı Ömer Faruk Sevgi tarafından gerçekleştirildi.

31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek

Sevgi, başvurudan önce ofisinde düzenlediği basın açıklamasında memleketin belediye hizmetleri açısından ihtiyaçlarını iyi bildiğini vurgulayarak, görev verildiği takdirde bu ihtiyaçları çözmek için azimli ve kararlı olduğunu ifade etti.

Daha sonra Sevgi, kalabalık bir grupla birlikte AK Parti İl Başkanlığı’na giderek başvurusunu il başkanı Av. Ekrem Olgaç’a’a teslim etti. Olgaç, burada yaptığı konuşmada AK Parti’ye mensup belediyelerin hizmetlerinin başarılı olduğunu belirterek, il genelinde bulunan 12 belediyenin halkın bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilmesi için yoğun bir çaba sarf edilmesi gerektiğini vurguladı.

Sevgi’nin konuşmasında, 20 yıldan beri AK Parti’ye gönül verdiğini dile getirdi. Ayrıca, görev verilse de verilmese de seçimlerde AK Parti’nin başarısı için çalışacağını ifade eden Sevgi, partisinin çıkarları doğrultusunda hizmet etmeye hazır olduğunu belirtti.