Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt Emniyet Müdürlüğü, Said Nursi Ortaokulu Öğrencilerini Ağırladı

Siirt  Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, Said Nursi Ortaokulu öğrencilerini ağırladı.

Siirt  Emniyet Müdürlüğü Çocuk

2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla beraber Siirt Emniyet Müdürlüğü, öğrencileri ağırlamaya başladı. İl Emniyet Müdürlüğünü  ziyaret eden Said Nursi Ortaokulu öğrencilerine polislik mesleği ve polislerin kullandığı araçlar tanıtıldı.

Said Nursi  Ortaokulu öğrencilerine mesleki tanıtım yapan Çocuk Şube Müdürlüğü personeli, öğrencilerde farkındalık yaratacak genel güvenlik, mesleki ve toplumsal değerler konularında bilgilendirme sunumu yaptı.

İl Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonunda Said Nursi  Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelen Siirt Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu, okulların çok geniş bir öğrenci kitlesini bünyesinde barındırmakta olduğunu, çocuk ve gençleri geleceğe hazırlama, hatta çağın ötesine taşımak bakımından temel bir rol oynadığına değindi. Okullara yönelik toplum destekli polislik faaliyetlerini gelecekle kucaklaşmak olarak ifade eden Yıldırımoğlu: “Mesleki tanıtım etkinlikleri kapsamında bizi ziyaret eden Said Nursi Ortaokulu öğrencilerine ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediyeler İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu tarafından öğrencilere takdim edildi. Yapılan sunum gelecek vadeden meraklı öğrencilerin sorularının cevaplanması ile son buldu.