Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kura Sonuçları Açıklandı

Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında düzenlenen personel alımı kura çekimi sonuçları açıklandı.

Siirt Gençlik ve Spor

İl müdürlüğü merkez ve ilçelerinde görevlendirilmek üzere yapılacak 40 personel alımı için gerçekleştirilen kura çekimi sonuçlarına göre, işe alınacak kişiler belirlendi. Kura sonuçlarına Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinden veya müdürlük binasından ulaşılabilir. Kura sonucunda ismi çıkan adayların, belirtilen tarihlerde gerekli evrakları teslim etmeleri ve işe başlama işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Detaylı bilgi ve sonuçlar için Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün iletişim kanallarından bilgi alınabilir.

İşte Kura Listesi;

Siirt Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kura Çekiliş Sonuçları

Siirt Merkez Kura Sonuçları

1.    19******634 EVİN BAĞÇECI
2.    12******186 MONİR URAL
3.    34******524 DEVRAN SEVILGEN
4.    11******610 KAHRAMAN ÖZER
5.    39******968 ELIF BULUT
6.    15******168 NILGÜN ŞAFAK
7.    21******356 MELTEM ASEL ERYEŞİL
8.    37******004 PINAR ERDOĞAN
9.    94******3578 GÜLBAHAR TEYMUR
10.    49******160 NURŞİLAN ERBEK
11.    13******010 ÖZKAN AKGÜL
12.    25******188 UĞUR CENGİZ
13.    49******132 HAMIT SEVGİ
14.    30******982 ONUR DEMIR
15.    31******992 SABAHATTIN BAL
16.    24******158 BERİVAN KAÇAR
17.    18******516 MURAT OKTAY
18.    42******488 MEHMET YUNUS ECEVIT
19.    10******850 SELAHATTİN BAŞKURT
20.    32******490 DILAN KAYMAZ
21.    27******628 ÇİÇEK GENLI
22.    20******522 MERVE SÜMER
23.    17******958 MUHAMMED BENGI
24.    25******934 YUNUS YEL
25.    17******744 GÜLŞEN KARS
26.    47******318 NURETTİN KARAV
27.    13******490 HARUN ŞAHİN
28.    12******524 GÜLHAN GÖKMEN
29.    31******572 NAZLICAN AYDIN
30.    52******842 MESUDE EGEH
31.    69******370 HAKAN YILMAZ
32.    10******092 SABİHA TATLI ÖZER
33.    10******230 İBRAHİM BULGAK
34.    17******286 HÜLYA SEVİNÇ
35.    41******752 MİZGİN SEVGİ
36.    24******754 REYHAN YILDIRIM
37.    48******176 FİKRET DEMİR
38.    19******062 ÖMER INAN
39.    45******622 ABDULLAH DOĞRUSEVER
40.    66******030 MEHMET DÜNDAR
41.    12******128 HÜSEYİN YILDIZ
42.    57******600 CAFER SAPKAMAK
43.    38******448 LEYLA AMATI
44.    13******284 GAMZE ASLANCI
45.    42******010 SIMAR ERDOĞAN
46.    60******104 SARİYE ÖZARPACI

Kurtalan Kura Sonuçları

1.    44******850 HİLAL SEVGİLİ
2.    16******676 RAHİME ÇELİK
3.    39******796 VEYSEL DİLMEN
4.    64******524 YUNUS YAVUZ
5.    11******462 HASAN DİLMEN
6.    49******892 GİZEM ÇİÇEK

Eruh Kura Sonuçları

1.    24******902 HALİL YILDIZ
2.    20******260 YUNUS ÖZER

Şirvan Kura Sonuçları

1.    42******298 AYŞE ÇİÇEK
2.    42******294 GÜLŞEN ÇİÇEK
3.    36******218 HELİN İLERİ

Pervari Kura Sonuçları

1.    43******830 YAKUP EREN
2.    49******374 FURKAN ÖZMEN
3.    44******456 BUŞRA OVACIN
4.    30******256 RENÇBER YILMAZ
5.    40******194 NURCAN YILMAZ
6.    38******544 BEDRI KORKUSUZ
7.    32******058 HÜLYA BATUR
8.    53******280 MAHSUN KORKUSUZ

Baykan Kura Sonuçları

1.    10******282 FATİH ŞİMŞEK
2.    46******502 NİYAZİ ERDEM
3.    30******180 ARZU HALİDİ
4.    66******012 ONUR ÖNER GÖNÜL
5.    36******988 SERAP ŞİMŞEK
6.    16******258 NERGİZ ERDEM