Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın Yen Yıl Mesajı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayati KISACIK Yeni yıl mesajı yayınladı.

Gençlik ve Spor İl

Kısacık, mesajında;

Sevgili gençler, sporcular ve sporseverler,

Yeni bir yıla girerken hepinize sevgi ve saygıyla selamlarımı iletiyorum. 2024 yılına adım atarken, umut dolu ve heyecan verici bir döneme girmekteyiz.

Gençlik ve spor alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, projeler ve etkinliklerle önemli adımlar attık ve başarılara imza attık. Ancak, hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmamız gerektiğini unutmamalıyız.

Gençlerimiz, sizler ülkemizin geleceği ve en büyük değerlerimizsiniz. Sizlerin potansiyelinizi keşfetmek, yeteneklerinizi geliştirmek ve spor alanında başarılarınızı desteklemek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her birinizin yenilikçi ve girişimci bir ruha sahip olduğunu biliyorum. Bu nedenle, sizlerin geleceği şekillendireceğine inancım tamdır.

Sporseverler, sizlerin desteği ve ilgisi sayesinde başarılı faaliyetler gerçekleştirebiliyoruz. Sizlerin spor etkinliklerimize katılımınız, bize motivasyon ve güç vermektedir. Sporun birleştirici gücüne inanıyor, birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.

2024 yılında yurtlarımızda barınan öğrencilerimiz, Gençlik Merkezimizde ki gençlerimiz ve sporcularımız için daha fazla imkan ve fırsat oluşturmaya devam edeceğiz. Sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi karşılamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gençlik ve spor alanında daha fazla başarı, daha fazla ilerleme ve daha fazla mutluluk için birlikte çalışacağız.

Yeni yılın her birimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini diler, sevgiyle kalmanızı temenni ederim.

Saygılarımla dedi,