Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Hayat Hastanesi İlimizdeki Diyabet Hastalarına Seminer Verecek

İlimizin ilk Özel Hastanesi olan Özel Siirt Hayat Hastanesi ilimizdeki Diyabet hastalarına Cumartesi günü saat 13.30’da uzman doktorlar tarafından diyabet eğitimi verilecek.

İlimizin ilk Özel Hastanesi

Özel Siirt Hayat Hastanesi Uzm. Dr. Bilal ALTUNIŞIK, Uzm. Dr. Abdullah Durgun ve Diyetisyen  Nuray ALTINKUM tarafından Diyabet Okulunda verilecek seminerde Diyabet ve insülin direnci ile ilgili temel bilgiler ve bir çok konuda eğitim verilecek. Diyabet okuluna kayıt yaptıran Diyabet hastaları diyabet okulu ile kendilerini unutmayan ve Özel Siirt Hayat Hastanesi yetkililerine ve doktorlarına teşekkür ettiler.

ÖZEL SİİRT HAYAT HASTANESİ  “Herşey Sağliklı Bir Hayat İçin” DİYABET OKULUNUN  KONU BAŞLIKLARI Diyabet ve insülin direnci ile ilgili temel bilgiler Diyabetin seyiri Diyabette beslenme Diyabette piskososyal sorunlar Diyabette ilaç tedavisi Diyabetik ayak ve bakımi insülin çeşitleri ve insülin tedavisi Tip 1 diyabetteki tekip ve tedavi özellikleri Diyabet tedavisinde cerrahi yöntemler Diyabet Erken Dönemde Farketildiğinde Tedavi Edilebilir Bir Hastalıktır. KATILIM ÜCRETSİZDİR. TARIH:04.11.2023 SAAT:13:30-14:30 KATILIM YERİ :CİLDİYE POLİKLİNIĞİ www.siirthayathastanesi.com 0850 473 04 98