Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt Hayat Hastanesinin Ortopedi Doktoruna Yoğun İlgi

Siirt Hayat  Hastanesinin başarılı Ortopedi Doktoru Nihat Gezgin yapmış olduğu başarılı ameliyatlarla vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

Siirt Hayat  Hastanesinin başarılı

Siirt Hayat Hastanesi  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr.Nihat Gezgin, Diz protezleri, Artroskopik bağ Ameliyatları, Kalça protezi, el ve ayak cerrahisi, Artroskopi menüsküs onarımı ve  her türlü kırık ameliyatlarını başarıyla yapmaya devam ediyor. Özel Siirt Hayat Hastanesi  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr.Nihat Gezgin, “ Ortopedi ve Travmatoloji Bölümümüzde, kas-iskelet sistemindeki doğumsal ve edinsel hastalıkları hastanemizde yer alan tüm bölümlerle dayanışma ve işbirliği içinde inceleyen, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak teşhis eden, hastalara en uygun medikal ve cerrahi tedaviyi bilimsel düzeyde planlayarak uygulamaktadır. Ortopedi ve Travmatoloji, teknoloji ve bilimsel ilerlemelerin ışığında en hızlı gelişen, değişen ve hatta kapsamı artan dalların başında gelmektedir. ”dedi. Özel Siirt Hayat Hastanesi  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr.Nihat Gezgin, Ortopedi bölümü hangi hastalıklara baktığını şöyle anlattı: “Ortopedi ve Travmatoloji Ana bilim dalı öncelikle doğuştan gelen sakatlıklarda tedavi amaçlı oluşturulmuş, ilerleyen yıllarda gelişerek birçok rahatsızlığın ve yaralanmanın tedavisini kapsayan bir tıbbi bölüm dalı haline gelmiştir.

Ülkemizde en çok rağbet gören branşların başında gelen ortopedi bölümü, hastanemizde modern ekipmanlar ve uzman doktorlar tarafından aşağıdaki hizmetleri vermektedir. 1. Doğuştan veya gelişimsel olan bebek ve çocuk hastalıkları;

– Kalça çıkığı

– Çarpık ayak

– Bel eğriliği gibi 2. Spor yaralanmaları;

– Menisküs yaralanmaları.

– Bağ yaralanmaları

– Burkulma ve ezilmeler gibi 3. İskelet sisteminin tüm diğer yaralanmaları

– Kırıklar

– Çıkıklar

– Tendon yaralanmaları gibi 4. Kol ve bacaklarda oluşan çok kullanmaya bağlı bozukluklar;-

Sinir sıkışması

– Tetik parmak

– Tenisçi dirseği gibi 5. Yaşla ortaya çıkan eklem kireçlenmeleri;

– Omuz, bel, dirsek

– Kalça

– Diz Ayak bileği kireçlenmeleri gibi hastanede eklem bozukluklarından dolayı kullanılan protezler son derece başarılı şekilde uygulanmaktadır.  Antroplastinin gelişmesiyle birlikte diz içi yaralanmalarının tedavileride başarıyla gerçekleştirilmektedir.”

Siirt Hayat Hastanesi  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr.Nihat Gezgin için sıra bekleyen hastalar da doktordan memnuniyetlerini dile getirdiler.