Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt İl Genel Meclisi Toplanıyor

Siirt İl Genel Meclisinin 2023 Yılı Ekim ayı olağan toplantısı 2 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 11.00’de İl Özel İdaresi hizmet binasında yer alan Meclis Toplantı Salonunda İl Genel Meclis Başkanı Cangir Bayram Başkanlığında yapılacak.

Siirt İl Genel Meclisinin

İl Genel Meclisi toplantısında;

  1. Yoklama Yapılması ve Açılış.
  2. İlimiz Kurtalan İlçesi Yayıkdere Köyü sınırları dahilinde mülkiyeti Medipolitan Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş’ye ait 117/2,117/90,117/1,118/2,119/3,121/6 ve 132/2 numaralı parseller üzerinde yapılması planlanan “Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Dayalı Üretim Tesis Alanı (Güneş Enerji Santrali)” projesinin 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 10. Maddesinin (c) bendi gereğince ilgili Nazım ve Uygulama İmar Planlarının talebi hususu İhtisas Komisyonlarına havale gönderilmişti. Bu konudaki raporların değerlendirilmesi ve konunun karara bağlanması.
  3. İstanbul Medipol Üniversitesine ait İlimiz Kurtalan İlçesi, Akçalı Köyü sınırları dahilinde bulunan 104 ada 89,90 ve 92 numaralı parseller üzerinde planlanan “Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Dayalı Üretim Tesis Alanı (Güneş Enerji Santrali) projesinin 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 10. Maddesinin (c) bendi gereğince ilgili Nazım ve Uygulama İmar Planlarının talebi hususu İhtisas Komisyonlarına havale gönderilmişti. Bu konudaki raporların değerlendirilmesi ve konunun karara bağlanması.
  4. Gelecek toplantı saatinin tespiti ve kapanış.