Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 4 Şube Müdürü Görevden Alındı

Siirt’te uzun yıllardır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde hizmet yapan, görevlerini başarıyla yerine getiren Şube Müdürleri Abbas Balcı, Orhan Danış, Cemalettin Akınay ve Mithat Saraçoğlu görevden alındı.

Siirt'te uzun yıllardır İl

Siirt’te uzun yıllardır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde hizmet yapan, görevlerini başarıyla yerine getiren Şube Müdürleri Abbas Balcı, Orhan Danış, Cemalettin Akınay ve Mithat Saraçoğlu görevden alındı. Siirt’te uzun yıllardır görevlerini başarıyla yürüten ve şehirde tanınmış isimlerden dört kişi, beklenmedik bir şekilde görevlerinden alındı.

Balcı, Danış, Akınay ve Saraçoğlu görevlerinden alınma kararının ardından şehrin gündemine düşerken, görevlerini büyük bir özveriyle sürdüren ve Siirt halkı tarafından tanınan ve sevilen isimlerin neden dolayı görevden alındığına dair resmi bir açıklama yapılmadı ve konuyla ilgili spekülasyonlar da hızla yayılmaya başladı. Görevden alınmaların detayları merakla beklenirken, şehirdeki siyasi çevreler ve kamuoyu, bu ani değişikliğin ardında yatan sebepleri araştırmaya başladı.