REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt Gazetesi

Siirt İl Özel İdaresi, Araç Filosunu Güçlendirdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Siirt İl Özel İdaresi, Araç Filosunu Güçlendirdi
40 views
16 Ağustos 2018 - 13:23
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siirt İl Özel İdaresi bünyesine kazandırılan 23 adet iş makinesi ve arazi taşıtı, düzenlenen törenle hizmete sunuldu. Siirt Valiliği himayelerinde İl Özel İdaresi tarafından alınan 10 Pikap, 5 adet kamyon, 2 adet ekskavatör, 1 adet vidanjör, 1 adet otobüs, 2 adet hidromek, 2 adet loder,  İl Özel İdaresi araç Parkında düzenlenen törenle hizmete girdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve açık hava

Törene, Vali Ali Fuat Atik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, İl Genel Meclis üyeleri Cahit Türköz, Cihangir Bayram, Mehmet Acar, Hikmet Ekin, Hasan Carlık, Masum Ceylan, Murat Sevim, kurum amirleri ve il özel idare çalışanları katıldı. İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat yaptığı açılış konuşmalarında hizmete girecek olan iş makinesi ve arazi taşıtları hakkında bilgiler verdi.

Görüntünün olası içeriği: araba ve açık hava

Canpolat, 9 milyon 600 bin TL. karşılığında 23 adet aracın alındığını ve kurumun araç parkının daha da güçlendirildiğini belirterek, il özel idaresi ağındaki köylerimize daha hızlı ve verimli hizmetler sunulacağını ifade etti. Canpolat, tüm hizmetlerde her zaman yanımızda olan ve bizlere verdiği desteklerle önemli hizmetlerin hayata geçirmemizi sağlayan Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’e teşekkür ederim” dedi. Vali Ali Fuat Atik ise amaçlarının kırsalda yaşayan vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak olduğunu ifade etti.

İl Özel idaresi araç ve makine parkının güçlendirildiğini kaydeden Vali Atik, hazırlanan stratejik plan ve hedefler doğrultusunda vatandaşlarımıza sunulan hizmet kalitesinin artarak devam edeceğini kaydetti.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, dağ, açık hava ve doğa

İl Özel İdaresine alınan iş makileri ve araçların hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Vali Atik, bugüne kadar yürütülen çalışmalarda gösterilen gayret ve fedakârlıklardan dolayı Siirt Milletvekili Osman Ören’e, eski Milletvekilimiz Yasin Aktay’a, Genel Sekreter Hifzullah Canpolat’a, İl Genel Meclis üyelerine ve il özel idare çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde yeni araçlar için kurban kesildi. Vali Atik, yeni kamyon ve ekskavatör direksiyonuna geçerek, deneme sürüşü yaptı.  Daha sonra Vali Atik eşliğinde yeni araçlarla kısa bir şehir turu yapıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.