Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt İl Özel İdere Teknik Direktörü Kalafatoğlu’nun Kampla İlgili Değerlendirmesi

TFF 3. Lig 4. Grupta mücadele eden Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Kalafatoğlu, Antalya kampında bulunan takımı değerlendirdi.

TFF 3. Lig 4.

3.lig 4. Grupta Play-Off potasının iki puan gerisinde bulunan Siirt İl Özel İdaresi Spor kulübü 3 Ocak 2024 günü başladığı Antalya kampı tüm hızıyla ettiğini açıkladı. İlk devrenin bitimine iki hafta kala transfer listesi hazırlanıp çalışmalara başlanılmasına rağmen Başkan Cangir Bayram’ın istifa etmesi ile transfer çalışmaları sekteye uğradığını belirten Kalafatoğlu; “Bölge takımlarından kiralanan iki genç oyuncu dışında transfer listesinden herhangi bir oyuncu kampa dahil edilemedi. 14 Ocak Pazar günü yapılacak kongre sonrası takımımız da transfer çalışmalarının hızlanması bekleniyor. Kampın ilk etabında hazırlık maçı yapmayan takımımız ikinci etabına kadrosuna yaptığı üst düzey transferler ile dikkat toplayan Amasya Spor ile 11 Ocak Perşembe günü oynadığı hazırlık müsabakasıyla başladı. Müsabaka takımımızın (1-0) mağlubiyetiyle sonuçlandı” dedi.

GÜÇLÜ BİR RAKİP İLE HAZIRLIK MAÇI YAPTIK

Müsabakadan sonra takımımızın Teknik Direktörü Mustafa Kalafatoğlu “Bugün çok güçlü bir rakiple kendimizi test edeceğimiz bir müsabaka oynadık. Müsabakada oyuncularım istediklerimi yapmaya çalıştılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizim açımızdan kendimizi görebilmemiz adına önemli bir müsabakaydı ve bizim açımızdan kıymetli bir fıt back oldu. Şunu çok net gördük takımımızın eksik bölgelerine çok net transfer ihtiyacımız vardır. Umuyorum ve diliyorum ki çok güzel bir aşamaya getirdiğimiz tamımıza yapacağımız takviyeler ile çok daha güçlü ve seyircimize keyif veren bir takım haline gelebiliriz” dedi.

İKİNCİ DEVRE ÇETİN GEÇEÇEKTİR

Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Kalafatoğlu; “İkinci devre takımızdan ayrılan oyuncularımızın da olması bizi oldukça zorlamaya başlamıştır. İkinci devre ilk devreden daha çetin geçeği ortada. Rakiplerimizin yapmış olduğu transferler ile kadrolarını güçlendirmeleri ikinci devre maçlarının çok daha zor olacağının göstergesidir dolayısıyla tüm Siirt futbol kamuoyunun, bürokrasisinin, sivil toplum örgütlerinin ve iş adamlarının takıma sahip çıkması ve yeni seçilecek yönetime destek vermesi gerekmektedir. İlk devre bizim için çok zordu çalışmalarımız sonucu iyi bir noktaya geldik ama bunun anlamlı ve önemli olabilmesi için seyircimizin de beklentileri karşılayabilmemiz adına eksilen bölgelerimize iyi oyuncular almak zorundayız. Yeni gelecek yönetimimiz bunu yapacağını umuyorum. Takımımızı en iyi noktaya getirebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Tüm Siirt halkını takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.