Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SİİRT TV DİJİTAL YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Siirt TV Haber Sitesi

Siirt TV Haber Sitesi dijital platformda okurlarıyla buluşuyor. Siirt’teki yerel internet habercilik sitelerine Siirt TV Haber sitesi de katıldı. Siirt TV yeni medya ortamında habercilik, zengin haber içeriği, ilgi çeken Siirt fotoğraf ve videolarıyla okurlara bir haber platformu sunacak.

Siirt TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özbey tarafından www.siirttv.com isimli internet sitesi yayın hayatına başlayarak, günlük haber akışını okuyucularıyla buluşturacak.

İddialı kadrosuyla yayın hayatına başlayan internet sitesinin Genel Yayın Yönetmenliğini Hasan Özbey yaparken, Haber Müdürlüğünü ise Murat Efe yapacak. Bölgenin doğru, tarafsız ve objektif haber sitesi olma yolunda adım atan www.siirttv.com okuyucuların gözü kulağı olmaya aday.

Siirt TV İmtiyaz Sahibi Hasan Özbey’in yaptığı açıklamada, “Öncelikle Siirt’e katkıda bulunacağımız için mutluyuz. Sektörün 1 numaralı haber portalı olmak için yola çıktık. Umarım en kısa zamanda amacımıza ulaşacağız.” Siirt’teki yerel basını daha da ileriye taşımak, Siirt’in sorunlarını ortaya koyarak çözüm yolları aramak önceliğimizdir dedi. İnternet sitesi bakımından zayıf durumdaki Siirt’te hissedilen bir eksikliği gidermeye çalıştıklarını belirten Özbey, Siirt ile ilgili gündem, yaşam, politika, eğitim, kültür sanat, sağlık ve spor haberlerini doğru ve hızlı bir şekilde okuyabileceklerini belirterek; “Tarafsız ve ilkeli olacağız. Kullanıcıya kolaylık sağlayan bir altyapıya sahibiz. Sosyal medyadan ve mobil cihazlardan da takip edilebilir bir sitemiz olacak. Editörler tarafından sürekli güncel tutulmaya çalışılacak. Foto haber ve video haberlere önem vereceğiz. Günlük gazete manşetlerini de takip edebileceksiniz. Haberlere yorum katmadan okuyucuların yorumlarına önem vereceğiz. Komşu il haberleri (bölgesel) yanında Türkiye gündeminde öne çıkan haberlere de yer verilecek. Kullanıcıyı rahatsız etmeyen farklı reklam alanlarına sahibiz. Okuyucularımızın gönderecekleri haberleri yayınlama imkanı sunacağız. Siirt namaz vakitleri ve hava durumu anlık olarak takip edilebilecek” dedi.

SİİRT TV NEDEN VAR?

Sadece Siirt’in ve Türkiye’nin değil, tüm dünyanın zorlu bir dönemden geçtiği günlerde yayın hayatına başladık diyen Siirt TV İmtiyaz Sahibi Hasan Özbey; “İlimizde birçok haber kaynağı sürekli taraflı ve yandaş olarak şekillenmektedir. Biz Siirt TV olarak tüm çalışanlarımızla hizmetlerimizi eksiksiz bir şekilde sürdürmek için canla başla çalışıyoruz” dedi. Gündem, siyaset, ekonomi, sağlık, hukuk, kültür sanat, spor ve özel röportaj başlıklarında haberlere yer verecek olan Siirt TV, siz değerli takipçilerinin destekleriyle daha da güçlenecektir.

Haber:Yusuf Salih ARITÜRK