Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak’tan Öğrencilere Çorba İkramı

2023-2024 güz dönemi final sınavlarına hazırlanan öğrencilere Siirt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi C Blok önünde Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak ve Rektör Yardımcılarının da katılımıyla çorba ikramında bulunuldu.

2023-2024 güz dönemi final

Çorba ikramının ardından Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak ve Rektör Yardımcıları, Siirt Üniversitesi Kezer Yerleşkesinde bulunan Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma Merkez Kütüphanesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Ziyarette daire başkanları, akademik ve idari personeller de hazır bulundu.

Öğrencilerin ders çalışmaya kısa bir mola vermesi ile onlarla sohbet eden ve taleplerini dinleyen Rektör Prof. Dr. Nihat Şındak, “Üniversitemizde sınav dönemlerinde geleneksel hale gelen çorba ikramımızı bu yılda gerçekleştirdik. Final haftası boyunca sabah 07.30 ile 09.00 saatleri arasında Mühendislik Fakültesi C Blok önünde çorba ikramımız devam edecektir. Tüm akademik ve idari personelimiz ve öğrencilerimiz davetlidir. 2023-2024 güz dönemi final sınavlarına girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Ayrıca tüm akademisyenlerimize de kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma Merkez Kütüphanesi final dönemi boyunca hafta içi 08.00-22.45, hafta sonu 10.00-22.00 saatleri arasında açık olacak.