Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Ahmet ARITÜRK
Ahmet ARITÜRK

SİİRTLİ EMEKLİLER (EMEKLİLER GÜNÜ)NÜ PARİS’TE KUTLAYACAK!!!

28 Haziran-4 Temmuz arası günler EMEKLİLER HAFTASI, 30 HAZİRAN ise (EMEKLİLER GÜNÜ) olarak kutlanır ya!

AKP Genel Başkanı, Başkomutan ve Türkiye Cumhuriyetinin 12. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hazretleri de bunlara ilave olarak 2024 yılını (EMEKLİLER YILI) ilan etti.

Eh, artık bu kadar bolluk, rahat ve huzur içinde yaşayan biz emekliler, elbette günümüzü, haftamızı ve yılımızı büyük bir sevinç ve coşku içinde kutlamalıyız.

Öyle duyduk ki 2024 yılının büyük Reis tarafından (EMEKLİLER YILI) ilan edilmiş olmasının şerefine Temmuz ayında bütün emeklilere enflasyon artış farkı yanında 10 bin TL seyyanen zam verilecekmiş. Öyle ya, 2024 yılı emekliler yılı olarak ilan edildiğine göre, bunun içinin doldurulması, büyük Reisin sözünün yerde kalmaması gerekmez mi!

Hem, biz Siirtli emeklilerin PARİS’E gitmeleri zannedildiği gibi hiç de zor değildir. Bizim Eruh ilçemize bağlı adı PARES olan bir köyümüz var. Fransa’nın Paris’ine gidemesek bile, Eruh’un PARİS’İNE gitmemiz ve EMEKLİLER YILINI, PARİS’TE KUTLAMAMIZ MÜMKÜN…

2024 yılını EMEKLİLER YILI ilan ederek, emeklilere İRONİ YAŞATANLARA karşı biz Siirtli emekliler de PARİS’E (tabii, Eruh’un Paris’ine) gidebileceğimizi belirterek İRONİ YAPALIM istedik!

BRAVO, AYŞE ATEŞ’E!

30 Aralık 2022 tarihinde Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından akademisyen Dr. Sinan Ateş, akrabası Selman Bozkurt ile Çankaya’nın Kızılırmak Mahallesi’ndeki 1456. Sokak’ta, silahlı saldırıya uğramış ve katledilmişti. Tetikçinin, Eray Özyağcı adlı kişi olduğu belirlenmiş ancak zihinlere (tetikçiyi yönlendirenler kimler) sorusu takılmıştı.

Yıllarca Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı yapmış olan Dr. Sinan Ateş’in öldürülmesinin SİYASİ BİR CİNAYET olduğu iddiaları oldukça yaygın. Nitekim, cinayetin işleniş şekli ve sanığın kimler tarafından korunduğu gibi tezler, bu cinayetin SİYASİ BİR CİNAYET olduğu şüphesini kuvvetlendirmektedir.

Cinayetin üstünün örtülmesi amacıyla bazı şüpheli durumların yaşanması ise haklı olarak şüpheleri kuvveden fiile çıkarmaktadır.

Maktul Dr. Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, gerçeğin ortaya çıkarılması için büyük bir  çaba içinde. Uzun yıllar Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir öğretmen olarak görev yapan Ayşe Ateş, iki çocuk annesi olup, son zamanlarda Meclis’te İYİ Parti Grup danışmanı olarak görev almıştı.

Eşinin siyasi bir cinayete kurban gittiğini ispat açısından Bayan Ayşe Ateş’in sergilediği çaba gerçekten kutlanmaya değer. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ana muhalefet Partisi Başkanı Özgür Özel ile çok sayıda siyasi partilerin liderleriyle görüşen Ayşe Ateş, cinayetin gerçek anlamda aydınlanması için büyük bir gayret göstermektedir.

Kendisinin de ölümle tehdit edilmesine karşılık, Bayan Ayşe Ateş’i eşinin gerçek katillerini ortaya çımkırmak açısından sergilediği gayretinden dolayı hem acısını paylaşıyor, hem de (PRAVO AYŞE ATEŞ) diyoruz.

Bakalım, 1 Temmuz 2024 pazartesi günü başlayacak duruşmalar nasıl seyredecek.

(BABAMIN PARTİSİ)!!!

Tuğrul Türkeş, yıllardan beri AKP Milletvekili olarak görev yaptığını unutmuş olacak ki, Sinan Ateş Cinayetiyle ilgili olarak ve MHP’yi kastederek “Babamın partisi böyle bir suçla ve onu işleyen bireysel suçlularla özdeşleştirilemez” buyurmuş.

İyi de Sayın Milletvekili MHP Senin Babanın partisi ise, yıllardan beri AKP’de işin ne!

TAŞLAMA

DAHA TEMMUZ ZAMMINI

ALMAMIŞKEN EMEKLİ

ELEKTRİK ÜCRETİNE

YÜZDE ELLİ ZAM GELDİ

 

DÜN, BUGÜNDEN İYİYDİ,

BUGÜN, YARINDAN İYİ

İĞNEDEN İPLİĞE DEK

ZAMLAR GELECEK BELLİ

 

GRİ LİSTEDEN ÇIKTIK

DİYE SEVİNİYORLAR

LİSTEYE SOKAN KİMDİR

BUNU HEP GİZLİYORLAR

 

KARA PARA AKLAYAN

KİMMİŞ SÖYLEYİN HELE

KARA PARA AKLAMAK

NASİP OLDU(!) KİMLERE

 

KARA PARA AKLAYAN

BELLİ KÂR’DA KALMIŞTIR

ARADA NE OLDUYSA

BU MİLLETE OLMUŞTUR

 

GRİ LİSTEYE NEDEN

ALMIŞLARDI BİZLERİ

TEŞHİR EDİNİZ MİLLET

BİLSİN BU HAİNLERİ

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER