Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirtli Hemşerimiz Murat Akdemir’in Kaleminden: Seçim Atmosferinden Kurtuluş

-Dünyadaki 21. yüzyılın felaketi

-Dünyadaki 21. yüzyılın felaketi olan ve 2-3 yıl devam eden Corona salgınının hemen ardından, Türkiye açısından asrın felaketi olan büyük Kahramanmaraş depremlerinin hemen sonrasında gerçekleşen genel ve yerel seçimler, çetin ceviz bir rekabet sonrasında nihayetlendi.

-Umarım milletten aldığı icazetle seçilen herkes, kendisinin ve ait olduğu zümrenin keskin ideolojileri ve çıkarlarından ziyade, bir süreliğine yetkilendirildiği hizmet makamlarının hakkını verecek şekilde, devletine ve milletine sadık olup; dürüst bir biçimde hizmet etmeyi şiar edinir.

-Artık; İnşallah, 4 yıl gibi uzun bir süre zarfında; seçim hengâmeleri ve seçim psikolojilerinin oluşturduğu atmosferdeki belirsizliklerle, seçim ekonomisi süreci bizleri oyalayıp, dengemizi olumsuzca etkilemeyecek.

-Vatandaş görevini yapıp, oyunu kullandı. Oluşan tablodaki kadrolara mensup seçilmişler; umarım kendilerini seçen millete layık bir şekilde hizmet edip, şehirlerimizi, beldelerimizi daha mamur hale getirmenin çabası içine düşerler. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.

-Allah; Devletimizi ve Milletimizi bütün doğal ve beşeri afetlerden ve de özellikle, devletine ihanet şeklinde zuhur eden alçaklık ve sapkınlıklardan korusun.