Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirtli Hemşerimiz Özturan, Mersin Akdeniz Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı (VİDEOLU HABER)

Siirtli hemşerimiz Zafer Şahin Özturan, Mersin Akdeniz Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını gerçekleştirdi.

Siirtli hemşerimiz Zafer Şahin

Siirtli hemşerimiz Zafer Şahin Özturan, Mersin Akdeniz Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını iki bine yakın insanın katılım ve tezahüratları eşliğinde gerçekleştirdi. Özturan, adaylık başvurumuzu hemşerilerimiz ve halkımızın desteğiyle coşkulu bir şekilde yaptık, beni yalnız bırakmayan Akdenizli ve Siirtli hemşerilerime, dostlarıma çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun diye konuştu.

Yaklaşık 2 bin kişilik bir grupla birlikte AK Parti Akdeniz İlçe başkanlığına giden Özturan, başvuru belgelerini ilçe başkanı Mehmet Ali Can’a teslim etti. Özturan, Mersin Akdeniz ve Büyükşehir belediyelerinde meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulunduğunu hatırlatarak , “görev verildiği takdirde Akdenizli hemşerilerimizin sevgi ve ilgilerine layık olmaya çalışacağım” dedi.

AK Parti Akdeniz Belediye Meclis üyesi olan sevilen hemşerimiz Mali Müşavir Zafer Şahin Özturan’ın yaklaşık iki bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen aday adaylık başvurusunun miting havasında geçtiği gözlemlendi.

1 2 3