Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirtli İşadamı Mehmet Şirin Yıldız, Ak Parti Siirt İl Başkanlığı İçin Adaylığını Açıkladı

İşadamı Mehmet Şirin Yıldız, AK Parti Siirt İl Başkanlığına adaylığını açıkladı.

İşadamı Mehmet Şirin Yıldız,

Ensar Beton Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizde gerçekleştirilen çalışmaları anlattı ve bu yolda elini taşın altına koymak için aday olduğunu belirtti.

Mehmet Şirin Yıldız, Türkiye’nin son yıllarda büyük bir değişim ve dönüşüm sürecinden geçtiğini belirterek, AK Parti’nin bu süreçte önemli bir rol oynadığını ifade etti. Yıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yapılan çalışmalar ve hizmetlerle ülkenin daha da ileriye taşındığını söyledi.

Ensar Beton Yönetim Kurulu Başkanı Yıldız, iş dünyasında edindiği deneyim ve birikimlerini siyasete taşımak istediğini ifade ederek; Siirt’in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek ve kalkınma sürecine katkı sağlamak için aday olduğunu duyurdu.

Yıldız: “Ülkemizin daha da güçlenmesi ve kalkınması adına elimden geleni yapmaya hazırım. İş insanı olarak tecrübelerimi siyasette kullanarak, Siirt’e ve ülkemize hizmet etmek istiyorum. Siirt’i daha güçlü bir geleceğe taşımak için gayret göstereceğim. AK Parti’nin güçlü kadrolarıyla birlikte çalışarak, Siirt’in gelişimine ve kalkınmasına destek olacağız” dedi.