Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te BBP İl İstişare Toplantısı Düzenlendi

BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BULUT ÜLKEMİZ ÜZERİNDEKİ OYUNLARI EL BİRLİĞİYLE BOŞA ÇIKARACAĞIZ

BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar olduğunu belirterek, bu oyunları el birliğiyle boşa çıkaracaklarını söyledi.
Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeleri ve bazı bölge illeri parti il başkanları ile Siirt’e gelen Bulut, öğretmenevinde düzenlenen toplantıda partililere hitap etti.
Bulut’tan önce söz alan BBP Siirt İl Başkanı Bahaddin Mergen, parti sevgisinin bir aşk olduğunu söyledi.
Mergen: “Büyük Birlik Partisi’nin bugün, Allah’a hamdolsun ki, 81 ilde milyonlarca üyesi ve davamıza sahip çıkanı mevcuttur. Büyük Birlik Partimiz bu seçimde Cumhur İttifakı ile hareket etme kararı almıştır. Yine şehit başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun dediği gibi, “Firavun’a karşı çıkmak yetmez; Musa’nın yanında olmak gerekir.” Bizler dün olduğu gibi, bugün ve her daim vatanımızın bütünlüğünün ve milletimizin refahının yanındayız. Büyük Birlik Partisi Siirt İl teşkilatı olarak, tüm vatandaşlarımızı gerekirse ev ev, sokak sokak gezerek ittifakımıza çağıracağız, davamıza inandıracağız. Bu uğurda en büyük gücümüz davamıza duyduğumuz aşktır”dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Bulut ise yaptığı konuşmada, partinin çalışmaları ve ülkemizin üzerinde oynanan oyunlar hakkında bilgi verdi.
Önümüzdeki Mart ayında yapılacak olan seçimlere değinen Bulut, “Irak’ın Kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki şehit olan 9 askere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileğinde bulundu. Çocuklarımıza daha güzel ve büyük bir Türkiye bırakmayı ve tekrardan İslam Coğrafyalarına hamilik yapacak, dünyada ne kadar bir mazlum varsa onlara abilik yapacak, önderlik yapacak bir Türkiye’yi hepimiz inşa edeceğiz, gayretimiz de bu yöndedir” dedi.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere de değinen Bulut, BBP’nin Cumhur ittifakı içerisinde olduğunu hatırlattı ve yakın bir tarihte hangi illerde seçime gireceklerinin belli olacağını söyledi.”
Konuşmaların ardından il istişare toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

0

2 3 4