Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt’te Bir Öğretmen, Öğrencilerine Sınıfta Çiğköfte Yoğurarak Mutlu Etti (VİDEOLU HABER)

Siirt’in Şirvan ilçesine bağlı Durankaya köyünde bir öğretmen sınıfta öğrencilerine çiğ köfte yoğurdu.

Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı

Şirvan ilçemize bağlı Durankaya İlkokulunda öğretmenlik yapan Leyla Dündar, öğrencilerine çiğköfte yoğurarak beraber şarkı söyledi ve öğrencilerini sevindirdi.
Şirvan ilçesine bağlı Durankaya köyü İlköğretim Okulu 4. sınıf öğretmeni Leyla Dündar, Cuma günü öğrenciler karnelerini almadan önce çocuklara moral olsun diye çiğköfte yoğurarak mutlu etti.
Dündar, sınıfın ortasında öğrencileri için çiğköfte yoğurup öğrencileriyle birlikte türkü söyleyerek, öğrencilerinin moral motivasyonunu yükseltti.
Çiğköfte etkinliğine katılan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken, böylesine güzel bir etkinliğa imza atan öğretmenleri Leyla Dündar’a teşekkür ettiler.
Öğretmen Leyla Dündar, okulun son gününde böyle bir etkinlik yaparak bütün okul öğrencilerini mutlu etmek için okulun tamamına çiğköfte yoğurarak tatili moralli bir şekilde geçirmeleri için böyle bir etkinlik düzenlediğini belirterek, destek olan herkese teşekkür etti.
Öğretmen Leyla Dündar, ayrıca etkinliğin düzenlemesinde kendisine destek olan Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Şube Müdürlerine, Okul İdaresine ve destek olan herkese teşekkür etti.