Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Dicle Elektirik Reklam

Siirt’te Güvenlik Toplantısı

Siirt’e  yapımı devam eden güvenlik yolları başta olmak üzere köylerin alt yapısına yönelik çalışmaları değerlendirmek amacıyla Vali / Belediye Başkanvekili  Dr Kemal Kızılkaya Başkanlığında toplantı yapıldı.

Siirt’e  yapımı devam eden

Toplantıda Vali Kızılkaya, “Devletimizin sağladığı imkanların en etkin şekilde değerlendirilmesi, hizmetlerin verimlilik esaslı ve vatandaş odaklı kamu anlayışıyla yerine getirilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek planlanan işlerin süratle tamamlanması talimatını vermiştir.” Dedi.

Valiliğin sosyal medya hesabında toplantı konusunda şu bilgilere yer verildi.

Siirt il genelinde alınan güvenlik tedbirlerinin değerlendirildiği, ‘Haftalık İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı’; Valimiz Sayın Dr. Kemal KızılkaylaBaşkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda; Terör, Mali ve Organize Suç Örgütleri Uyuşturucu Asayiş Düzensiz Göç Siber Suçlarla Mücadele, Olumsuz Hava Koşulları İle İlgili Tedbirler ve okul çevrelerinin güvenliği başta olmak üzere güvenlik ve asayiş konuları ele alındı. Şehrimizin huzur ve güvenliği için ilgili birimlerimiz hizmetlerini 7/24 büyük bir kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor.

HAFTALIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Vali ve Belediye Başkan V. Dr. Kemal Kızılkaya  Başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımı ile haftalık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Olumsuz hava koşulları ve trafik tedbirlerinin gözden geçirildiği, alınacak ilave tedbirlerin istişare edildiği toplantıda; birim müdürlerinden yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi alan Vali Kızılkaya, “Yaklaşan kış mevsimi nedeniyle ilimizde alınması gereken tedbirler açısından idari sorumluluğu bulunan kurum ve kuruluşlarca, planlanan çalışmaları gözden geçirmelerini ve ilave tedbirlerin alınması yönünde ilgili birimlere talimat verdi.