Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siirt’te Kent Lokantası Projesi

Siirt Belediye Eş Başkanları Sofya Alağaş ve Mehmet Kaysi, vatandaşların lezzetli ve sağlıklı yemeklere ekonomik fiyatlarla erişebilecekleri ‘Kent Lokantası’ projesinin yakında hizmete açılacağını duyurdu.

Siirt Belediye Eş Başkanları

Millet bahçesinde açılacak olan Kent Lokantası, vatandaşlara hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlı yemekler sunarak hizmet vermeye hazırlanıyor. Lokanta, vatandaşların bütçesini düşünerek dört çeşit yemeği sadece 100 TL’ye sunacak. Bu sayede, vatandaşlar hem lezzetli, sağlıklı, hem de ekonomik bir şekilde yemek yiyebilecekler.
Eş Başkanlar Sofya Alağaş ve Mehmet Kaysi, lokantanın sadece ihtiyaç sahiplerine değil, tüm Siirt halkına hizmet vereceğini belirttiler. “Lüks ve kaliteli hizmet herkesin hakkıdır” diyen Eşbaşkanlar, Kent lokantasında 4 çeşit yemeğin sunulacağını ve her gün farklı bir menünün çıkacağını ifade ettiler.
Kent Lokantası, 4 Temmuz Perşembe günü kapılarını açacak ve her gün saat 12:00 ile 19:00 arasında hizmet verecek. Kent Lokantası, her yaştan ve her kesimden vatandaşın lezzetli, ekonomik ve sağlıklı yemeklerle dolu bir deneyim sunmayı amaçlıyor.